Galeria

Rekrutacja w Jaciążku rozpoczęta

W związku z rozpoczęciem tegorocznego procesu rekrutacji młodzieży do jednostek Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Szkolenia i Wychowania w miejscowości Jaciążek obok Makowa - Mazowieckiego.

Pamięć

W przededniu 80. rocznicy zbrodni katyńskiej uczestnicy z 7 – 6 HP wirtualnie upamiętnili ofiary ludobójstwa NKWD z wiosny 1940 r. …

#Posłuchaj#Wybierz#Zdecyduj

Ferie w Jaciążku

To był tydzień pełen wrażeń. Śródroczny, zimowy odpoczynek 80.osobowej grupy podopiecznych Mazowieckiej WK OHP upłynął pod znakiem sportu i rekreacji.

Widzę - rozmawiam - reaguję

Konferencja w Siedlcach

Uroczyste otwarcie

Były gratulacje, życzenia pomyślności i dalszego rozwoju… 5 października był dla pracowników Mazowieckiej WK OHP okazją do świętowania otwarcia nowej siedziby firmy.

Pieniny bez nudy, czyli raj dla piechurów…

Klimat, krajobraz, zróżnicowany teren, a do tego przyjazna turystom infrastruktura … Młodzież z Mazowsza - w ramach programu grantowego pn. „Aktywny wypoczynek z OHP – 2019” - od 13 do 20 sierpnia wypoczywała w Szczawnicy.

Karkonosze latem

20-osobowa grupa uczestników z Mazowieckiej WK OHP przebywała w dniach 8 – 15 lipca na obozie letnim w Mysłakowicach. Przedsięwzięcie zrealizowane zostało w ramach programu grantowego pn. Aktywny wypoczynek z OHP - 2019 r. i głównym jego założeniem było poznanie „historii i współczesności Dolnego Śląska”.

„I tak się trudno rozstać…”

Spływy kajakowe, rajdy rowerowe, warsztaty plastyczne, wycieczki, zajęcia i zawody sportowe - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla podopiecznych Mazowieckiej WK OHP, którzy uczestniczyli w kolejnym turnusie wypoczynku w Jaciążku.

"I tak się trudno rozstać..."