Galeria

Wycieczka z historią w tle

Uczestnicy z siedleckiej jednostki 7 – 7 HP podczas swoistej podróży do przeszłości odbyli inspirujące spotkanie z historią oraz obrzędowością wsi mazowieckiej…

Strzelali w "10"

„Zjednoczeni w różnorodności…”

9 maja jest „oficjalnym symbolem Unii Europejskiej”… Młodzież z 7 – 6 HP wzięła udział w udział w wydarzeniu zorganizowanym przed siedzibą Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce z okazji święta dziedzictwa kulturowego Europy.

Talenty Mazowsza

26 kwietnia w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Warszawie odbyła się uroczysta gala poświęcona prezentacji dokonań uzdolnionych uczestników w ramach VIII Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego Młodzieży OHP.

Świadomie wyceluj swój sukces edukacyjny

24 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim odbyła się XV Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorami wydarzenia byli: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Mińsku Mazowieckim oraz Starosta Miński – Pan Antoni Jan Tarczyński

W hołdzie Błękitnej Armii …

21 kwietnia Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP była współorganizatorem uroczystości ku czci generała Józefa Hallera

„Tak jak malował pan Chagall”

18 kwietnia uczestnicy z Rabsztyńskiej udali się w wirtualną i realną podróż śladem wolskich judaików. Forma i tematyka zajęć została zainspirowana - przypadającą w tym roku - 75. rocznicą wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Wszyscy byli zwycięzcami ...

Tradycji stało się zadość… 13 i 14 kwietnia, w 7-2 OSiW, reprezentanci mazowieckich jednostek opiekuńczo – wychowawczych przystąpili do konkursowych zmagań pn. „Sprawny w zawodzie”.

Mobilni na rynku - bądź autorem Swojej Kariery

27 marca w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyły się X Targi Edukacji pod hasłem „Mobilni na rynku – bądź autorem swojej kariery”

Dobre Praktyki w Doradztwie Zawodowym - konferencja w Siedlcach

22 marca w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach przy współudziale jednostek Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach oraz 7-7 Hufca Pracy w Siedlcach - odbyła się konferencja poświęcona dobrym praktykom w doradztwie zawodowym