Galeria

„Lato, lato …”

Emocje, świetna zabawa oraz dni pełne wrażeń … W 7 – 2 OSiW w Jaciążku trwa trzeci turnus wypoczynku letniego. Od 29 czerwca młodzież ze wszystkich jednostek wychowawczo – opiekuńczych Mazowieckiej WK spędza tu swoje pierwsze dni wakacyjnej beztroski … Wśród atrakcji zaplanowanych przez kadrę wychowawczą znajdują się m.in.: rozgrywki sportowe, emocjonujące spływy kajakowe, rajdy rowerowe, gry logiczne, dyskoteki, ogniska czy spotkania z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy.

„Bliżej Niepodległości”

Uczestnicy wyszkowskiej jednostki 7 – 8 HP - w przededniu zakończenia roku szkolnego – wzięli udział w nieszablonowej lekcji historii w plenerze… Natalia, Ilona, Sylwia, Rafał i Michał napisali interesującą, emocjonalną i ekspresyjną relację z tego przedsięwzięcia….

Weekend nad wodą

W dniach 15 – 16 czerwca amatorzy wioślarstwa z mazowieckich jednostek opiekuńczo - wychowawczych uczestniczyli w spływie kajakowym po malowniczej rzece Orzyc.

„Napełnieni Duchem Świętym”

Reprezentacja mazowieckich jednostek opiekuńczo - wychowawczych wzięła udział w tegorocznej Ogólnopolskiej Pielgrzymce Młodzieży OHP na Jasną Górę.

Zdrowo, bo sportowo…

W siedleckiej jednostce 7-7 HP zakończył się - realizowany od stycznia program kulturalno – oświatowy pn. „Ahoj sporcie” - propagujący wśród młodzieży zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek.

Jaciążek w „Negatywie”

Szukali indywidualnej, niepowtarzalnej i tej jedynej perspektywy postrzegania rzeczywistości świata, by utrwalić w kadrze piękno i tajemnice otaczającej nas przyrody…

Wycieczka z historią w tle

Uczestnicy z siedleckiej jednostki 7 – 7 HP podczas swoistej podróży do przeszłości odbyli inspirujące spotkanie z historią oraz obrzędowością wsi mazowieckiej…

Strzelali w "10"

„Zjednoczeni w różnorodności…”

9 maja jest „oficjalnym symbolem Unii Europejskiej”… Młodzież z 7 – 6 HP wzięła udział w udział w wydarzeniu zorganizowanym przed siedzibą Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce z okazji święta dziedzictwa kulturowego Europy.

Talenty Mazowsza

26 kwietnia w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Warszawie odbyła się uroczysta gala poświęcona prezentacji dokonań uzdolnionych uczestników w ramach VIII Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego Młodzieży OHP.