Galeria

Weekend nad wodą

W dniach 15 – 16 czerwca amatorzy wioślarstwa z mazowieckich jednostek opiekuńczo - wychowawczych uczestniczyli w spływie kajakowym po malowniczej rzece Orzyc.

„Napełnieni Duchem Świętym”

Reprezentacja mazowieckich jednostek opiekuńczo - wychowawczych wzięła udział w tegorocznej Ogólnopolskiej Pielgrzymce Młodzieży OHP na Jasną Górę.

Zdrowo, bo sportowo…

W siedleckiej jednostce 7-7 HP zakończył się - realizowany od stycznia program kulturalno – oświatowy pn. „Ahoj sporcie” - propagujący wśród młodzieży zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek.

Jaciążek w „Negatywie”

Szukali indywidualnej, niepowtarzalnej i tej jedynej perspektywy postrzegania rzeczywistości świata, by utrwalić w kadrze piękno i tajemnice otaczającej nas przyrody…

Wycieczka z historią w tle

Uczestnicy z siedleckiej jednostki 7 – 7 HP podczas swoistej podróży do przeszłości odbyli inspirujące spotkanie z historią oraz obrzędowością wsi mazowieckiej…

Strzelali w "10"

„Zjednoczeni w różnorodności…”

9 maja jest „oficjalnym symbolem Unii Europejskiej”… Młodzież z 7 – 6 HP wzięła udział w udział w wydarzeniu zorganizowanym przed siedzibą Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce z okazji święta dziedzictwa kulturowego Europy.

Talenty Mazowsza

26 kwietnia w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Warszawie odbyła się uroczysta gala poświęcona prezentacji dokonań uzdolnionych uczestników w ramach VIII Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego Młodzieży OHP.

Świadomie wyceluj swój sukces edukacyjny

24 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim odbyła się XV Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorami wydarzenia byli: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Mińsku Mazowieckim oraz Starosta Miński – Pan Antoni Jan Tarczyński

W hołdzie Błękitnej Armii …

21 kwietnia Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP była współorganizatorem uroczystości ku czci generała Józefa Hallera