Galeria

Zimowy relaks

Dobiegł końca pierwszy tydzień ferii … Młodzież z mazowieckich jednostek wychowawczo – opiekuńczych spędziła swój wolny czas przyjemnie i pożytecznie. Zima w mieście wcale nie musi być nieatrakcyjna i nudna. Wszyscy zainteresowani ofertą programu pn.” Zima z OHP” mają do dyspozycji całą gamę różnorodnych aktywności.

"Mikołajkowo" w Siedlcach

4 grudnia do 7-7 Hufca Pracy przybyli niecodzienni goście –przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Siedlcach.

„Sprawa Polski jest najważniejsza…”

Uczestnicy 7-2 HP wzięli udział w tegorocznych obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kto Ty jesteś…?

8 listopada „Aktywni” z siedleckiej jednostki 7 – 7 HP wraz z kadrą wychowawczą zorganizowali dla dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Hołubli warsztaty patriotyczne dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Kurier Jubileuszowy!

7 listopada od rana na ulicach Warszawy można było spotkać „przedwojennych gazeciarzy” - wolontariuszy z Mazowieckiej WK OHP, którzy w strojach epoki, w ośmiu newralgicznych punktach stolicy wręczali przechodniom jubileuszowe wydanie Kuriera Ilustrowanego Społecznego…

Dla Niepodległej

5 listopada Prezydent RP Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, na terenie węzła ekspedycyjno-rozdzielczego Poczty Polskiej w Warszawie, wzięli udział w akcji pakowania i wysyłki flag państwowych. W przedsięwzięciu uczestniczyli również wolontariusze z mazowieckich jednostek 7 – 4, 7 – 9, 7 – 32 HP.

Pomagają, bo mogą...

Warszawskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży we współpracy z Fundacją DKMS oraz wolontariuszami z mokotowskiej jednostki 7 – 32 HP zorganizowało 20 października „Dzień Dawcy Szpiku”.

Regionalne Spotkanie „Aktywnych”

W dniach 12 – 14 października, w 7 - 2 Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Jaciążku, odbyło się Regionalne Spotkanie Młodzieży Aktywnej z Warmińsko – Mazurskiej WK, Podlaskiej WK, CKiW w Gołdapi oraz Mazowieckiej WK.

Aktywni „Aktywni”

Samorządowcy z 7 – 6 HP mają świadomość, że w otaczającej nas przestrzeni jest wiele miejsc, w których można pomagać, tak jak jest też bardzo wiele czynności, które można wykonać …

Wojewódzka inauguracja roku szkoleniowego

4 września w 7-02 OSiW w Jaciążku odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkoleniowego 2018/2019.