Galeria

Survival w Jaciążku

W dniach 13 – 14 czerwca amatorzy survivalu z mazowieckich jednostek opiekuńczo – wychowawczych uczestniczyli w imprezie – „Survival w Jaciążku”. Imprezę zorganizowała kadra wychowawcza 7-7 HP z Siedlec oraz 7-19 HP z Mińska Mazowieckiego, dzięki gościnności kierownictwa Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Jaciążku

Targowisko Kariery

12 czerwca w hotelu Sangate w Warszawie - CEiPM OHP Warszawa wraz z CEiPM OHP Siedlce - w imieniu Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP zorganizowały wydarzenie pod hasłem „Targowisko Kariery”. Inicjatywa skierowana została do ludzi młodych – uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjalnych, oraz ponadgimnazjalnych i studentów zainteresowanych podbudową własnego warsztatu wiedzy na temat rynku pracy, kompetencji miękkich oraz postaw przedsiębiorczych.

„Futbol, futbol, futbol, przeżyjmy to jeszcze raz…”

Piłkarskie emocje królowały na siedleckim Stadionie Miejskim, gdzie na jednym z boisk odbywał się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej OHP CAMP.

W hołdzie współtwórcy Niepodległej

„Najsprawniejsi” na Mazowszu

W dniach 6 i 7 kwietnia, w 7 – 2 OSiW w Jaciążku, odbył się wojewódzki etap konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie” w kategorii – kucharz i fryzjer.

Pierwsza pomoc …

Z inicjatywy warszawskiego ROSZM młodzież z mazowieckich jednostek wychowawczo – opiekuńczych uczestniczyła w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej i otwartej charytatywnej akcji… Kurs zorganizowany został w 7 – 3 OSiW w Radomiu.

„Przywieźli Im Polskę…”

18 lutego, w siedzibie XXVI Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie, Mazowiecki Kurator Oświaty, Fundacja „Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom”, Poczta Polska oraz Wojewódzki Komendant Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie zainaugurowali wielkanocną zbiórkę dla Polaków na Kresach Wschodnich.

I tak się trudno rozstać …

Emocje, świetna zabawa oraz dni pełne wrażeń … Od 4 do 8 lutego ponad 80.osobowa grupa młodzieży z mazowieckich jednostek wychowawczo – opiekuńczych przebywała na zimowisku w Jaciążku - spędzając swój wolny czas rekreacyjnie, sportowo i edukacyjnie.

Zimowy relaks

Dobiegł końca pierwszy tydzień ferii … Młodzież z mazowieckich jednostek wychowawczo – opiekuńczych spędziła swój wolny czas przyjemnie i pożytecznie. Zima w mieście wcale nie musi być nieatrakcyjna i nudna. Wszyscy zainteresowani ofertą programu pn.” Zima z OHP” mają do dyspozycji całą gamę różnorodnych aktywności.

"Mikołajkowo" w Siedlcach

4 grudnia do 7-7 Hufca Pracy przybyli niecodzienni goście –przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Siedlcach.