Aktualności

W sierpeckim skansenie

Młodzież z mławskiej jednostki 7 – 3 HP – w ramach realizacji założeń programu kulturalno – oświatowego pn. „Życie na wsi” - odwiedziła Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu…

Dobry start - lepsze perspektywy

To hasło zorganizowanych 12 czerwca Targów Młodych, które odbyły się w Zespole Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku.

Projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS II” – wstępem do przyszłości

Od 1 kwietnia w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku trwa projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS II”. Projekt ten umożliwia start zawodowy...

Kreowanie wizerunku w płockiej jednostce „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS”

W siedzibie CEiPM 11 czerwca obyły się warsztaty z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą stylisty dla uczestników dwóch płockich grup projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”.

Dni otwarte

12 czerwca w 7-2 HP odbył się dzień otwarty dla zainteresowanych kształceniem zawodowym pod opieką Ochotniczych Hufców Pracy.

„Zmieniamy się…”

Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” realizowanego w 7-19 HP w Mińsku Mazowieckim uczestniczyli w warsztatach z zakresu kreowania wizerunku połączonych z usługą stylisty.

Pomoc dla Domu Samotnej Matki

W ramach współpracy Hufca Pracy 7-11 z Domem Samotnej Matki podopieczni wraz z kadrą włączyli się w kolejną zbiórkę ubrań dziecięcych i damskich na rzecz podopiecznych placówki.

Ciechanowski „mundial”

10 czerwca, na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie, odbył się turniej piłki nożnej finalizujący realizację autorskiego programu pn. ,,Ruch to zdrowie” ...

W drodze po sukces – Targi Przedsiębiorczości w Ostrołęce

11 czerwca w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbyły się „Targi Przedsiębiorczości – Ostrołęka 2019” połączone z warsztatami dla młodzieży z zakresu doradztwa zawodowego

Udzielić pomocy!

Podopieczni płockiej jednostki 10 czerwca b. r zdobywali wiadomości i umiejętności z zakresu postępowania na miejscu wypadku, reanimacji i resuscytacji w przedwakacyjnym kursie pierwszej pomocy przedmedycznej.