Aktualności

Pamięć i historia

1 marca podopieczni płońskiej jednostki wraz z wychowawcą wzięli udział w uroczystościach z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych...

„Bezpieczni pracy”

28 lutego uczestnicy z 7 – 31 HP zmierzyli się z zagadnieniami kodeksu pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ze stanowiskową identyfikacją zagrożeń…

Płocczanie pamiętają o Żołnierzach Wyklętych

1 marca uczestnicy płockiej jednostki oddali hołd tym, którzy nie pogodzili się z utratą suwerenności ojczyzny po 1945 roku i przyłączyli się do obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Obchody Święta Żołnierzy Wyklętych

1 marca delegacja młodzieży z 7 - 5 ŚHP wraz z komendantem hufca wzięła udział w uroczystym Apelu Pamięci przed dawną siedzibą Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Ciechanowie.

XV Targi Edukacji w Sierpcu

27 lutego - w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. Henryka Sucharskiego w Sierpcu odbyły się XV Targi Edukacyjne

Tradycji stało się zadość...

28 lutego młodzież z 7-5 ŚHP wraz z wychowawcami postanowili uczcić tradycję "tłustego czwartku".

„Słodki pączek”

W 2019 roku "tłusty czwartek" przypada na 28 lutego, czyli pięćdziesiąt dwa dni przed Wielkanocą. Ten dzień rozpoczyna ostatni tydzień karnawału i jednocześnie zapowiada Wielki Post.

„Z pomocą na ratunek”

Młodzież z 7- 2 HP – w ramach programu edukacyjno – profilaktycznego pn. „Z pomocą na ratunek” - uczestniczyła w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nowe technologie – czy to ,,zło”?

Rozwój technologii informacyjnych ma swoje dobre i złe strony. O tych drugich, w kontekście cyberprzemocy, rozmawiali podopieczni jednostki 7-7 Hufca Pracy w Siedlcach.

„Kariera i jej ścieżki”

Już po raz kolejny uczestnicy 7-19 Hufca Pracy w Mińsku Mazowieckim wzięli udział w zajęciach programu edukacyjno – profilaktycznego zatytułowanego „Ścieżkami kariery”.