Aktualności

Oni walczyli za naszą wolność ...

23 stycznia przedstawiciele ciechanowskiego 7-5 ŚHP wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 156 rocznicę Wybuchu Powstania Styczniowego.

Fotograficzne inspiracje ...

Podopieczni 7-11 Hufca Pracy uczestniczyli w XXXIX wystawie fotograficznej prac członków Płockiego Towarzystwa Fotograficznego im. Aleksandra Macieszy.

Świat oczami gimnazjalistów

Od 17 do 21 stycznia MCIZ w Ciechanowie w ramach projektu autorskiego „Świat oczami gimnazjalistów, czyli pierwsze wybory edukacyjno-zawodowe” zorganizowało zajęcia warsztatowe z uczniami szkół gimnazjalnych.

Radość tworzenia

Kadra wychowawcza 7 – 3 HP – w ramach realizacji założeń programu pn. „Zima ze sztuką” zorganizowała dla swoich podopiecznych warsztaty plastyczne z decoupage’u.

Pamięć historii

18 stycznia w godzinach południowych przy obelisku na płońskich ,,Piaskach” odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni – działaczy Armii Krajowej.

Pamiętają ...

18 stycznia podopieczni 7-11 Hufca Pracy uczestniczyli w uroczystościach patriotycznych upamiętniających 74 rocznicę rozstrzelania i spalenia przez Gestapo siedemdziesięciu dziewięciu Polaków...

Dzień kariery w Radomiu

18 stycznia MCIZ Radom wspólnie z Zespołem Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu zorganizowało Dzień Kariery.

Pomagamy zwierzakom!

18 stycznia przedstawiciele Klubu Aktywnych z ciechanowskiego Środowiskowego Hufca Pracy 7-5 wraz z opiekunami udali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie i przekazali zebraną przez siebie karmę oraz inne...

Dzień Babci, Dzień Dziadka

Uczestnicy z koła plastycznego realizujący program „Obserwuję, przeżywam i tworzę” wykonali samodzielnie prace a następnie udekorowali nimi tablicę na korytarzu w internacie...

Żyj zdrowo i aktywnie w Ciechanowie

17 stycznia odbyły się drugie z serii zajęć w ramach projektu "Żyj zdrowo i aktywnie" organizowanego przez ciechanowski hufiec.