Aktualności

Ciemne strony narkotyków

Uczestnicy z płockiego OHP - na scenie miejscowego Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości - zaprezentowali się przedstawieniu profilaktycznym zatytułowanym ,,Ciemne strony’’...

IX Targi Edukacji i Pracy w Gąbinie

1 marca w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbyła się IX edycja Szkolnych Targów Edukacji i Pracy

Kreują cukiernicze wypieki …

Podopieczni 7-11 Hufca Pracy uczestniczyli w realizacji kolejnego modułu programu pn. „Cukiernicze potyczki kulinarne”.

XVIII Targi Edukacyjne w Poświętnem

1 marca odbyły się Targi Edukacyjne zorganizowane przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Oddział w Poświętnem, we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie

Rozmowa kwalifikacyjna

Młodzież z ostrołęckiej jednostki 7-2 HP, w ramach realizacji założeń programu aktywizacji społeczno – zawodowej pt.,, Rozmowa kwalifikacyjna” uczestniczyła w kolejnych warsztatach edukacyjnych.

Podziemna armia powraca…

1 marca w kalendarzu widnieje jako święto Żołnierzy Wyklętych, Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego w Polsce, Żołnierzy Powstania Antykomunistycznego 1945 – 1963.

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

1 marca wolontariusze z Klubu Aktywnych z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Radomiu odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej.

Kwalifikacje i ich świadomość - drogą do sukcesu.

Ewa Gałkowska – doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP W Warszawie - poprowadziła zajęcia dla uczestników z 7 - 22 HP i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Warszawie.

Pamięć o „Wyklętych”

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To doskonała okazja, by przypomnieć uczestnikom najważniejsze wartości, dla których tak wielu ludzi - bohaterów tamtych dni złożyło najwyższą ofiarę.

Ortograficzne potyczki

Uczestnicy 7-11 Hufca Pracy rozpoczęli wstępne przygotowania do wojewódzkiego dyktanda „Złote Pióro”…