Aktualności

„Być kobietą, być kobietą…”

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości i spełnienia wszystkich, nawet tych najskrytszych, marzeń… życzyła dziś męska część społeczności 7 – 3 OSiW.

Kalejdoskop kobiecego kunsztu

Wszystkim kobietom w dniu ich święta życzymy trafnych decyzji i wyzwań, które zaakcentują drzemiący w nich potencjał.

„Polskie serce pękło”

5 marca – w rocznicę „decyzji katyńskiej” - młodzież z wolskiej jednostki 7 – 6 HP upamiętniła ofiary ludobójstwa NKWD z wiosny 1940 r. …

Zaczytani…

Uczestnicy z żyrardowskiego oddziału 7 – 31 HP wzięli udział w konkursie pięknego czytania …

Modelowanie zachowań …

W płońskiej jednostce 7-35 HP, w ramach wojewódzkiego programu pt. „Stop Agresji” - organizowany jest cykl warsztatów z zakresu profilaktyki pierwszorzędowej.

Aktywni „Aktywni”

„Ludzie zapomnieli o tej prawdzie – (…) lecz Tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (…)

Czysty Świat ...

W ciechanowskiej jednostce 7 – 5 HP realizowany jest lokalny program ekologiczny pn. "Czysty świat wokół nas" - kształtujący odpowiedzialne podejście do środowiska naturalnego.

Bądźmy razem, wspierajmy się...

W związku z przedłużającym się okresem nauki zdalnej, jak również negatywnym informacjom na temat trwającej pandemii, coraz częściej i głośniej mówi się o złym samopoczuciu młodzieży...

Pamięć o Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To doskonała okazja, by przypomnieć uczestnikom najważniejsze wartości, dla których tak wielu ludzi - bohaterów tamtych dni złożyło najwyższą ofiarę.

„Rozważna i romantyczna”

Kadra wychowawcza z grodziskiej jednostki 7 – 31 HP, przy pomocy zaprzyjaźnionych pracodawców z salonów fryzjerskich, przeprowadziła wyjątkowy konkurs pn. „Rozważna i romantyczna”…