OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY

Mazowiecka Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Projekty EFS Kontakt

JACIĄŻEK NA HALI

Zawodnicy 7-2 OSiW przed swoim pierwszym meczem piłki halowej w Zwoleniu
 

Uczestnicy 7-2 OSiW pod opieką wychowawcy Roberta Ankiewicza w ostatni weekend lutego wzięli udział w VII Wojewódzkim Turnieju Piłki Halowej OHP w Zwoleniu.
Drużynę OHP z Jaciążka stanowili: Józek Kłosiewicz, Rafał Lemański, Kamil Leszczyński, Damian Gawin, Patryk Nowakowski, Łukasz Jaszczur i Artur Witt.
- W trakcie rozgrywek nasza drużyna doświadczyła zarówno sukcesów jak i porażek – opowiadają zawodnicy z 7-2 OSiW. - Ekipy , z którymi wygraliśmy to Wołomin 4:2 i Mińsk 6:1. Przegraliśmy natomiast z Kozienicami, Zwoleniem i Radomiem, niekwestionowanymi faworytami turnieju. Walczyliśmy dzielnie, ale tym razem nie udało się nam zdobyć miejsca na podium.
Łącznie podczas VII WTPH rozegrano 15 meczów, z czego 10 jeszcze pierwszego dnia turnieju. Jak wspominają zawodnicy, miłą niespodzianką dla nich był układ taneczny zwoleńskich cheerleaderek.

 

 

Jeden z uczestników drużyny z Jaciążka odbiera dyplom za zajęcie przez nią IV miejsca
- Dziewczyny były świetne i w ogóle wrażenia z imprezy przywozimy do Jaciążka bardzo pozytywne – mówią uczestnicy. - Dziękujemy organizatorom za tak fajny turniej. Pamiątkowy dyplom, za IV miejsce , które zajęliśmy w zawodach, zawiśnie w Ośrodku na honorowym miejscu – dodają.

drukuj stronę

Mazowiecka Wojewódzka Komenda
ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa
tel: (022) 827-21-54, 827-62-50, 862-32-17 fax: (22) 827-63-91
mazowiecka@ohp.pl
BIP

Młodzieżowe Centra Kariery   Mobilne Centra Informacji Zawodowej   OHP Dla Szkoły   Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy
sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o OHP
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę internetową przygotowuje Mazowiecka WK OHP (napisz do nas). Prawa autorskie zastrzeżone © 2004