Strona główna  >   Lista aktualności   >   Ciechanowscy wolontariusze nagrodzeni...

Ciechanowscy wolontariusze nagrodzeni...

W sali konferencyjnej Hotelu Atena w Ciechanowie odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu, jak co roku organizowana przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat...
Wśród stu wolontariuszy odznaczających się wzorową pracą na rzecz innych, zostali wyróżnieni również działacze ciechanowskiego Klubu Aktywnych przy Środowiskowym Hufcu Pracy w Ciechanowie - Kacper Malinowski i Mariusz Kownacki.
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Krzysztof Kosiński - prezydent miasta  Ciechanowa oraz starosta ciechanowski -  Joanna Potocka-Rak. Uroczystą Galę prowadził Wojciech Szeląg - prezenter wiadomości Telewizji Polsat. Na rozpoczęcie rocznicowej gali prezes ciechanowskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wręczyła order uśmiechu prezydentowi miasta, który z zaskoczeniem przyjął to wyróżnienie podkreślając jak wielki jest to dla niego zaszczyt. Wręczający wyróżnienia wolontariuszom zwracali uwagę jak ważna jest ich codzienna, ciężka praca, bezinteresownie niosąca pomoc drugiemu człowiekowi. Na zakończenie imprezy, o „rozwój duchowy” uczestników zadbał Mateusz Grędziński - finalista The Voice of Poland, który swoim głosem uprzyjemnił końcową część imprezy.
Gala Wolontariatu była także okazją do nawiązania nowych znajomości, które w przyszłości mogą skutkować kolejnymi, pięknymi działaniami na rzecz innych.


DATA PUBLIKACJI: 2018-12-05 » Pozostałe aktualności