Strona główna  >   Lista aktualności   >   Sezon na prawa nigdy się nie kończy - kampania ELA

Sezon na prawa nigdy się nie kończy - kampania ELA

Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP realizuje kampanię Europejskiego Urzędu ds. Pracy nt. pracy sezonowej w UE. Sieć EURES zapewniania uczciwe warunki podczas rekrutacji sezonowej. Pracownikom sezonowym bardzo często jednak brakuje informacji o przysługujących im prawach i usługach wsparcia, z jakich mogą korzystać. Dlatego też sieć EURES przyłączyła się do kampanii #Rights4AllSeasons.

Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP już dziś zaprasza na Targi Pracy organizowane przez nasze Centra Edukacji i Pracy Młodzieży, na których ten temat będzie poruszany. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to już niebawem w Warszawie, Siedlcach, Radomiu, Płocku, Ostrołęce i Ciechanowie będzie można poznać szczegóły na temat bezpiecznej pracy sezonowej z siecią EURES. Partnerami naszych wydarzeń są w tym zakresie takie instytucje rynku pracy jak Powiatowe Urzędy Pracy i lokalne filie Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Bezpośrednio od asystentów EURES MWK OHP oraz przedstawicieli naszych partnerów będzie można dowiedzieć się szczegółów z zakresu bezpiecznej pracy z siecią EURES.

W trakcie Targów zaplanowaliśmy wiele ciekawych elementów: prelekcje, warsztaty, punkty informacyjno – konsultacyjne, stoiska z ciekawymi materiałami z zakresu pracy, ofertę Ochotniczych Hufców Pracy i oferty pracy z rynku lokalnego - a wszystko to, jak każde podejmowane przez Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP działanie ma formułę bezpłatną.

Targi rozpoczynają się we wrześniu i potrwają do października. Na początek, jeszcze we wrześniu zapraszamy do Płocka i Radomia. O poszczególnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Targi z MWK OHP! Bądźmy tam razem! 

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-14 » Pozostałe aktualności