Strona główna  >   Lista aktualności   >   Promocja rekrutacji w Siedlcach

Promocja rekrutacji w Siedlcach

O mocy lokalnej współpracy nikogo nie trzeba przekonywać. Siedleckie jednostki Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Hufiec Pracy wspierają tą drogą trwającą rekrutację do OHP. Wspólne cele determinują sposób działania oraz stanowią o powodzeniu takiej współpracy. Celem, który łączy jednostki Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy z różnymi lokalnymi podmiotami, jest praca na rzecz młodzieży w wieku 15 – 25 lat.

Siedleckie jednostki Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP - CEiPM oraz Hufiec Pracy 7-7 w sposób systematyczny kontynuują i nawiązują współpracę z instytucjami i organizacjami działającymi w środowisku lokalnym.

W dniu 2 września nawiązano współpracę z kolejnymi podmiotami. Pani Edyta Ślubowska Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Siedlcach  wraz z Panią Anną Radzikowską  p.o.  komendanta siedleckiego Hufca Pracy7-7 spotkały się z Paniami Sylwią Domżałą – Kurtniak Dyrektorem  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie oraz z  Beatą Gashi Dyrektorem Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Węgrowie. 

Spotkanie miało na celu nawiązanie współpracy, promocję rekrutacji do tzw. jednostek dochodzących takich jak Hufiec Pracy 7-7 w Siedlcach oraz do jednostki stacjonarnej Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Jaciążku.  

Więcej informacji na temat zasad rekrutacji do OHP, w tym rekrutacyjne formularze do pobrania znajdziecie tutaj: http://www.mazowiecka.ohp.pl/strona.php/214_rekrutacja.html

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-03 » Pozostałe aktualności