Strona główna  >   Lista aktualności   >   Gościli Team Adama Kownackiego

Gościli Team Adama Kownackiego

Z inicjatywy wychowawców internatu,  w 7 - 2 OSiW,  gościli przedstawiciele teamu Adama Kownackiego, niepokonanego pretendenta do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej boksu.
- W imieniu przyszłego mistrza zaszczycił nas swoją obecnością brat Łukasz Kownacki z narzeczoną Justyną, gdyż Adam Kownacki został ojcem i ze względu na zaistniałą sytuację przełożył swoją wizytę w naszym ośrodku – opowiadali uczestnicy.
Goście w imieniu drużyny i Adama przekazali nam pamiątkowe koszulki z logo AK Babyface.  Prezent jest wynikiem inicjatywy - akcji Adama i Łukasza prowadzonej wraz z drużyną na stronie https://www.akbabyface.com.
- W imieniu naszym i naszych przyjaciół ze Stanów Zjednoczonych zapraszamy do przyłączania się do działalności – zachęcali Goście.
- Dzięki nawiązanej przyjaźni nasi wychowankowie mają ogromną szansę promocji na skali światową. Łukasz Kownacki wyszedł z pomysłem brania udziału w różnych konkursach, które są promowane przed drużynę i samego Adama Kownackiego w USA.  O wszelkiej działalności, zaangażowaniu i wynikach naszej młodzieży będziemy informować na bieżąco. Łukasz Kownacki oznajmił, że z ich strony nasz kontakt będzie sukcesywnie pogłębiany i rozwijany. Bracia Kownaccy doskonale rozumieją trudne sytuacje życiowe młodzieży, która potrzebuje zainteresowania i wsparcia. Tego typu doświadczenia zmotywowały ich do ciężkiej pracy w osiągnięciu wszystkich marzeń i celów. Dzięki temu nie skupiają się tylko na sobie, ale chcą być wsparciem i dzielić się własnymi doświadczeniami z naszą młodzieżą. Za dobre wyniki w nauce i systematyczny udział w zajęciach organizowanych przez wychowawców internatu, nasza młodzież będzie nagradzana w sposób szczególny przez drużynę i braci Kownackich – opowiadali wychowawcy internatu, którzy wraz ze swoimi podopiecznymi  serdecznie dziękują za przybycie, prezenty i promocję ośrodka.


DATA PUBLIKACJI: 2019-09-04 » Pozostałe aktualności