Strona główna  >   Lista aktualności   >   BUS 500+

BUS 500+

Trwa kampania MRPiPS pn. BUS 500+, w trakcie której pracownicy Urzędów Wojewódzkich, odwiedzają każdy region w Polsce  promując rządowy program „Rodzina 500+”.
Pracownicy MUW razem z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stupsku, informowali  o nowych zasadach
przyznawania świadczeń wychowawczych …
Było wesoło i kolorowo. Na gości, którzy odwiedzili strefę czekało także wiele zabaw edukacyjnych i artystycznych zaproponowanych przez kadrę wychowawczą  z mazowieckich jednostek: 7-3 HP, 7-5 ŚHP i 7 – 11 HP.  
Dzieci mogły rozwiązywać zagadki logiczne, wykonywać, zaprojektowaną przez siebie,  biżuterię, a także „rzeźbić” w modelinie. Popularność zdobyły również kreatywne zabawy plastyczne i artystyczne czy malowanie buziek. O dużym powodzeniu oferty świadczyły wykonane przez najmłodszych prace - dziesiątki pełnych fantazji rysunków, wisiorków z korali czy bransoletek ….   
Całość przygotowanych atrakcji dobrze wkomponowała się w panującą atmosferę spotkania i była dopełnieniem zabaw dzieci na placu przygotowanym przez pracowników Urzędu.
A  niejako już w „kuluarach” kadra wychowawcza płockiej jednostki 7 – 11 HP odbyła inspirującą i konstruktywną rozmowę z Anną Ewą Cicholską - polską polityk, nauczycielką, samorządowcem i posłanką na Sejm VIII kadencji. Wartością dodaną tego spotkania będzie wspólnie realizowany – charytatywny - projekt na rzecz seniorów… 


DATA PUBLIKACJI: 2019-07-11 » Pozostałe aktualności