Strona główna  >   Lista ośrodków   >   Hufiec Pracy 7-4 w Warszawie

Hufiec Pracy 7-4 w Warszawie

Godziny pracy:
Poniedziałek 7:30 - 18:00
Wtorek - piątek 7:30 - 15:30 

Masz problemy z nauką? 
Chcesz zdobyć zawód oraz  miło i pożytecznie spędzić czas?
PRZYJDŹ DO NAS!!!


Zapraszamy młodzież w wieku 15 – 18 lat! 

Formy kształcenia: 
Szkoła Podstawowa
Szkoła Branżowa  I Stopnia
Rzemieślnicza Nauka Zawodu

Kształcenie praktyczne w zawodach:  kucharz, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, lakiernik samochodowy, sprzedawca,  tapicer, elektryk, piekarz, cukiernik                                                                                                                                                      
Pomagamy uzupełnić wykształcenie i zdobyć wymarzony zawód!  W ramach przygotowania zawodowego, wszyscy uczestnicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i otrzymują comiesięczne wynagrodzenie.

Ponadto naszym wychowankom zapewniamy opiekę pedagogiczną i pomoc doradców zawodowych. Każdego wychowanka traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb uczestników. Realizujemy programy kulturalno – edukacyjne, profilaktyczne, resocjalizacyjne i terapeutyczne.

Umożliwiamy rozwój zainteresowań i atrakcyjne spędzenie czasu wolnego! Nasi uczestnicy mają możliwość udziału w kołach zainteresowań, imprezach kulturalno – oświatowych, imprezach sportowo – rekreacyjnych, wycieczkach oraz w konkursach i zawodach. W hufcu prężnie  działa Klub Aktywnych, w ramach którego młodzież  podejmuje szereg działań na rzecz społeczności lokalnej i zwierząt.

Znajdź nas na Facebooku www.facebook.com/hufiecpracy.ulkonopacka

Na kartingowym torze

Młodzież z praskiej jednostki 7 – 4 HP wraz z wychowawcami wzięła udział w sportowej imprezie pn. „ Mistrz Formuły 1”.

Klub Absolwentów w Warszawie

Hufiec Pracy 7-4 w Warszawie regularnie organizuje spotkania dla swoich absolwentów

Dzień kolejny minął...

A w Jaciążku? Kolejny dzień pełen atrakcji i samych pozytywnych wrażeń...

A w Jaciążku? Dzieje się…

Coś dla ciała, coś dla ducha… Na kajakach, rowerach, pieczeniu ciasteczek i artystycznych wizualizacjach minął uczestnikom wypoczynku letniego w Jaciążku kolejny, pełen pozytywnych wrażeń, dzień.

Lato w Jaciążku

Zapowiada się tydzień pełen wrażeń. Uczestnicy z mazowieckich jednostek wychowawczo-opiekuńczych – w ramach akcji „Lato z OHP” – rozpoczęli obóz w Jaciążku.

Wyskakać stres

W upalne, piątkowe popołudnie młodzież z 7-4 HP próbowała wyskakać, nagromadzony w ciągu całego tygodnia, stres.

Spotkanie na... wysokościach

W ramach promocji aktywnego spędzania wolnego czasu w sposób bezpieczny i zorganizowany, grupa najodważniejszych osób z praskiej jednostki 7 - 4 HP wybrała się do Centrum Wspinaczkowego Murall.

Dla 3 c z Mielca

Aktywna i wrażliwa młodzież z 7-4 HP wraz z opiekunem zaangażowała się w zorganizowaną akcję pt. „Pocztówka dla klasy 3c z Mielca”.

Kreatywny umysł

Przez cały rok szkolny młodzież z praskiej jednostki 7-4 HP angażowała się w wykonywanie prac plastycznych i fotografii w ramach realizacji założeń koła zainteresowań pt. „Kreatywny umysł”.

„Pierwsi spośród równych”

W Mazowieckiej WK OHP odbyła się I edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Konstytucji 3 Maja, którego celem było upowszechnianie tradycji narodowej i państwowej oraz przypomnienie jednego z najważniejszych wydarzeń z dziejów...