Strona główna  >   Lista ośrodków   >   Hufiec Pracy 7-8 w Wyszkowie

Hufiec Pracy 7-8 w Wyszkowie

Godziny pracy:
Poniedziałek 7:30 - 18:00
Wtorek - piątek 7:30 - 15:30 Uczestnicy 7-8 HP w Wyszkowie są objęci wsparciem opiekuńczo – wychowawczym, mogą brać udział w konkursach i zawodach sportowych, spotkaniach wychowawczych, rozwijając swoje zdolności i zainteresowania, a czas wolny spędzić w świetlicy i skorzystać z ciekawych form edukacyjnych, rozrywkowych, artystycznych. 

Zawody w których kształcimy: fryzjer, cukiernik, kucharz, piekarz, przetwórca mięsa,  mechanik  pojazdów  samochodowych, elektromechanik pojazdów  samochodowych, blacharz samochodowy,  kominiarz, stolarz, murarz - tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, monter sieci i instalacji sanitarnych, elektryk, ślusarz.

Hufiec współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, szkołami branżowymi, kuratorami i innymi organizacjami realizując wspólne przedsięwzięcia. W hufcu działa Klub Aktywnych, podejmujący działania na rzecz lokalnego środowiska, pomocy innym, dbałości o środowisko naturalne. 

Dobre maniery

Kadra wychowawcza wyszkowskiej jednostki kształtuje wśród swoich podopiecznych właściwe umiejętności społeczne oraz nawyki kultury osobistej.

Szkolenie z zakresu bhp

Aby pracownicy młodociani wykonywali swoją pracę bezpiecznie i oczywiście aby mogli być do niej dopuszczeni konieczne jest poddanie ich szkoleniu wstępnemu ogólnemu.

Konstruktywne spotkanie

W 7 – 8 HP odbyło się spotkanie na temat poszukiwania drogi życiowej i zawodowej ...

Jesienny spacer

Nie lubimy listopada, bo szary, smutny... Ale wystarczy się zmobilizować i pospacerować po okolicy, po ulubionych miejscach takich jak te w Wyszkowie. Park miejski zachwyca o każdej porze roku i pokazuje swoje inne oblicze.

Smacznie, zdrowo, kolorowo …

Pasjonaci sztuki kulinarnej z wyszkowskiej jednostki 7 – 8 HP kolejny raz czerpali radość ze wspólnego gotowania, traktując je, jako nowy wymiar wewnątrzhufcowej integracji.

Listopadowe dni

… to w polskiej tradycji czas szczególny, czas pamięci o tych, którzy odeszli…

Współpraca Wyszkowa z Radzyminem

Hufiec Pracy 7-8 w Wyszkowie nawiązał współpracę z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie

Spotkanie w sprawie egzaminów czeladniczych w Wyszkowie

W siedzibie Hufca Pracy 7-8 w Wyszkowie odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie tegorocznych egzaminów czeladniczych dla absolwentów hufca

Dzień kolejny minął...

A w Jaciążku? Kolejny dzień pełen atrakcji i samych pozytywnych wrażeń...

A w Jaciążku? Dzieje się…

Coś dla ciała, coś dla ducha… Na kajakach, rowerach, pieczeniu ciasteczek i artystycznych wizualizacjach minął uczestnikom wypoczynku letniego w Jaciążku kolejny, pełen pozytywnych wrażeń, dzień.