Strona główna  >   Lista ośrodków   >   Hufiec Pracy 7-6 w Warszawie

Hufiec Pracy 7-6 w Warszawie

Godziny pracy:
Poniedziałek 7:30 - 18:00
Wtorek - piątek 7:30 - 15:30 Naszym celem jest tworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju młodzieży, pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczącej kierunku kształcenia zawodowego oraz przygotowania do aktywnego udziału w życiu społecznym.

Drogi Uczniu, jeśli masz:
  • ukończone 15, a nieukończone 18 lat,
  • trudności z nauką,
  • trudną sytuację rodzinną,
  • pragniesz kontynuować naukę w Szkole Podstawowej dla Dorosłych – VII, VIII klasa, Szkole Branżowej I stopnia i uczyć się zawodu:

Jeśli chcesz decydować o WŁASNYM losie… Przyjdź do nas...

TYLKO U NAS DOŚWIADCZONA KADRA ZAPEWNI CI POMOC W UZUPEŁNIENIU WYKSZTAŁCENIA, ZDOBYCIU ZAWODU i ZNALEZIENIU PRACY:

- doradzimy, jakie zawody w przyszłości będą cieszyć się największym zainteresowaniem pracodawców

ZGŁASZAJĄC SIĘ DO NAS:
  • zdobędziesz kwalifikacje zawodowe w wybranym przez siebie zawodzie np.: kucharz, fryzjer, sprzedawca, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, lakiernik samochodowy,  mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, cukiernik, stolarz oraz innych wg preferencji młodzieży - w renomowanych zakładach funkcjonujących na lokalnym rynku pracy,
  • przygotowanie zawodowe odbędziesz jako młodociany pracownik - na podstawie umowy o pracę, otrzymasz wynagrodzenie, skorzystasz z urlopu wypoczynkowego,
  • będziesz miał możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach zawodowych i warsztatach dotyczących aktywnych metod poszukiwania pracy.

PONADTO PROPONUJEMY:
  • możliwość zdobycia dodatkowego zawodu lub uzyskanie innych cennych na rynku pracy umiejętności w ramach realizowanych projektów Europejskiego Funduszu Społecznego (projektów unijnych),
  • możliwość uczestnictwa w realizowanych przedsięwzięciach kulturalno-oświatowych tj: wyjściach do kin i teatrów, rajdach pieszych, wycieczkach turystyczno-krajoznawczych i aktywnym spędzaniu czasu wolnego – udział w zorganizowanych wyjazdach letnich i zimowych. 
                                                                 Czekamy właśnie na Ciebie

Spacerkiem po Pradze

Archiwalne fotografie, imponująca makieta i mnóstwo pamiątek ... Uczestnicy wolskiej jednostki 7 – 6 HP zwiedzili Muzeum Warszawskiej Pragi.

Energetyzujące spotkanie

Takich spotkań nie da się ani dokładnie nazwać, ani pojąć, jeśli się w nich nie uczestniczy...

W królewskiej rezydencji

Uczestnicy z wolskiej jednostki 7 – 6 HP wzięli udział w wycieczce do rezydencji króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Pójdę na... Nowe Miasto

Uczestnicy z wolskiej jednostki 7 – 6 HP poznawali historię i zabytki urokliwego Nowego Miasta...

Na królewskim szlaku

Uczestnicy z warszawskiej jednostki 7- 6 HP, w niecodziennej scenerii wnętrz Zamku Królewskiego, spotkali się nie tylko z cennymi dziełami sztuki, ale i z historią …

Łabędzi śpiew...

Na takiego Bonda warto było czekać... Młodzież z wolskiej jednostki 7- 6 HP uczestniczyła w projekcji filmu pt. „Nie czas umierać”.

Sport dla zdrowia

Efektowne dryblingi, silne strzały, parady bramkarskie i, oczywiście, piękne gole... Podopieczni 7-11 HP uczestniczyli w zajęciach sportowych z piłki nożnej.

Szum „wiatru historii”

... w majestatycznej i pełnej dostojeństwa ciszy archikatedry św. Jana Chrzciciela uczestnicy z wolskiej jednostki 7 – 6 HP usłyszeli szum "wiatru historii...

Skąd w Warszawie Syrenka?

… znajdujemy ją wszędzie, nie tylko na rynku Starego Miasta … Młodzież z 7 – 6 HP w ramach edukacji varsavianistycznej podążyła szlakiem warszawskiej Syrenki...

Lekcja patriotyzmu

12 listopada, w ramach edukacji patriotycznej i obywatelskiej, młodzież z 7-6 HP udała się do Muzeum Więzienia „Pawiak”.