Strona główna  >   Lista ośrodków   >   Hufiec Pracy 7-26 w Pruszkowie

Hufiec Pracy 7-26 w Pruszkowie

Godziny pracy:
Poniedziałek 7:30 - 18:00
Wtorek - piątek 7:30 - 15:30 

Oferujemy młodzieży uczącej się w:
  • Szkole Branżowej I stopnia 
  • Szkole Podstawowej dla Dorosłych
naukę zawodu/ przyuczenie do wykonywania określonej pracy w zawodach:  sprzedawca, fryzjer, elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik samochodowy, blacharz samochodowy, piekarz, cukiernik, kucharz, elektromechanik, dekarz, ślusarz, operator obrabiarek skrawających, mechanik - monter maszyn i urządzeń.

Podstawą nauki zawodu jest umowa o pracę w celu przygotowania zawodowego. Młodocianemu pracownikowi w okresie nauki zawodu przysługuje wynagrodzenie. 
  
Organizujemy także: zajęcia sportowo - rekreacyjne (wycieczki, festyny, turnieje sportowe, konkursy), zajęcia resocjalizacyjne, edukacyjno – profilaktyczne (profilaktyka uzależnień, edukacja seksualna, edukacja ekologiczna, edukacja patriotyczna), lekcje wychowawcze (prawo, savoir vivre, rynek pracy), zajęcia kulturalno – oświatowe (kino, teatr).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Mikołajkowe cuda

Podopieczni pruszkowskiej jednostki 7 – 26 HP spotkali się, by wspólnie z wychowawcami, uczcić „mikołajki”...

Hulali z kulami

Pasjonaci aktywnego wypoczynku z pruszkowskiej jednostki 7 – 26 HP spędzili swój wolny czas na bowlingowych torach. Było sportowo i rekreacyjnie…

Droga do sukcesu

Trzecioklasiści z pruszkowskiej jednostki 7 - 26 HP uczestniczyli w warsztatach z doradcą zawodowym. Zajęcia prowadziła Natalia Garus z Młodzieżowego Centrum Kariery w Warszawie.

Na siatkarskim parkiecie...

Była to wspaniała okazja do miłego spędzenia czasu … Uczestnicy z 7-26 HP wzięli udział w szkolnym turnieju piłki siatkowej.

Piękne święto

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji...

Konkurs na plakat – czyste powietrze

W ramach projektu Wojewody Mazowieckiego „Czyste Mazowieckie 2021” finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie został ogłoszony konkurs „W trosce o czyste...

Do Hymnu

Punktualnie o godzinie 11:11 uczestnicy z pruszkowskiej jednostki 7 – 26 HP zaśpiewali wszystkie zwrotki Mazurka Dąbrowskiego...

Dzień Młodzieży

10 listopada obchodzony jest Dzień Młodzieży...

Czas refleksji i zadumy

29 października, w przededniu Wszystkich Świętych, wychowankowie pruszkowskiej jednostki 7 – 26 HP, wraz z wychowawcami, udali się na miejscową nekropolię.

Bieg po zdrowie…

W myśl powiedzenia rzymskiego poety satyrycznego Juwenalisa z Akwinum - „w zdrowym ciele zdrowy duch” …. uczestnicy z pruszkowskiej jednostki 7 – 26 HP wzięli udział w indywidualnych biegach.