Aktualności

W kręgu kultur

Grupa nastolatków z Litwy i Polski, pod kierunkiem liderów, kontynuuje wdrażanie programu kulturowego poznania krajów partnerskich w duchu tolerancji, otwartości i promowania dziedzictwa historycznego.

Pomiędzy pokoleniami

Promowanie pozytywnego wizerunku osób starszych, kształtowanie klimatu akceptacji poprzez integrację z młodym pokoleniem to główne cele zajęć sportowo- rekreacyjnych zorganizowanych przez Hufiec Pracy w Płońsku.

Razem możemy więcej...

Jednostka 7-11 Hufca Pracy jest niewielka, ale za to jej uczestnicy maja wielkie serca!

Spotkanie Klubu Absolwenta w Mławie

Cudownie było powspominać i przy tym świetnie się bawić !!!

Spotkanie Klubu Absolwentów

Wymiana doświadczeń oraz wspomnienia czasów nauki zawodu stały się kluczową tematyką rozmów młodzieży...

Spotkanie z przedstawicielem agencji zatrudnienia

Ofertę zaprezentował przedstawiciel agencji zatrudnienia - MAN Power...

Targi Pracy 2021

Szukasz wymarzonej pracy lub wsparcia wyjątkowych ekspertów, którzy pomogą Ci ukierunkować Twój POTENCJAŁ -> przyjdź na Targi Pracy, które odbędą się13 października br.

Otrzęsiny w internacie OSiW Radom

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Radomiu w ramach Wojewódzkiego Programu Adaptacji Uczestników OHP odbyły się „otrzęsiny” nowych uczestników.

Adaptacja w Grodzisku Maz – czas start

W grodziskiej jednostce odbył się „start” Wojewódzkiego Programu Adaptacji Uczestników OHP, który skierowany jest do nowo przyjętej młodzieży. ..

„Vivat Maj” w ramach funduszu PLFWM

Grupa młodzieży z dwóch warszawskich Hufców Pracy (7 - 9, 7 – 32) wraz z partnerami z Litwy, od 19 września, realizuje założenia projektu pt. „Vivat Maj” w ramach funduszu PLWM.