Aktualności

Dbają i pamiętają

Inicjatywa wolontariuszy z 7 – 3 OSiW - objęcia opieką pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej - zyskała aprobatę prezydenta Radomia - Radosława Witkowskiego.

„Tak jak malował pan Chagall”

18 kwietnia uczestnicy z Rabsztyńskiej udali się w wirtualną i realną podróż śladem wolskich judaików. Forma i tematyka zajęć została zainspirowana - przypadającą w tym roku - 75. rocznicą wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Wystrzałowa zabawa w SPEED PAINTBALL

17 kwietnia br. jedenastoosobowa grupa uczestników programu zdrowotno-rekreacyjnego „Ruch i zabawa to świetna sprawa” z żyrardowskiego hufca 7-31wraz z kolegami z technikum z ZS nr 1w Żyrardowie uczestniczyła w...

VIII Targi Pracy w Mławie

17 kwietnia, w Mławskiej Hali Sportowej, odbyła się ósma edycja Mławskich Targów Pracy. To cyklicznie wydarzenie organizowane jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Mławie i jego celem jest przybliżenie pracodawców i...

XII Targi Pracy w Grodzisku Mazowieckim

17 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim odbyły się po raz kolejny Targi Pracy. Na wydarzeniu pojawiło się wiele osób poszukujących pracy

Bez uzależnień

W ramach programu kulturalno – oświatowego „Świadomi i bezpieczni” w wolskiej jednostce 7 – 6 HP, odbyły się warsztaty umiejętności psychospołecznych. Zajęcia poprowadził psycholog Kacper Pilczuk.

Rok dla Niepodległej

Młodzież z 7 – 6 HP kontynuuje swe peregrynacje po historycznych miejscach stolicy…

Muzeum życia w komunie

Uczestnicy z mokotowskiej jednostki - ramach programu „Wspomnień czar... Warszawo ma!” - 16 kwietnia - odwiedzili Muzeum „Czar PRL” usytuowanym na prawobrzeżnej Warszawie.

Pamiętają…

Młodzież z jednostki 7-28 HP wspólnie z uczniami Zespołu Szkół Nr 27 odwiedziła Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

Świadome wybory…

Jak odnaleźć się w specyfice zawodów na rynku pracy? Na takie pytanie odpowiedzi szukali uczestnicy 7-7 Hufca Pracy w Siedlcach.