Strona główna  >   Lista aktualności   >   I po feriach ...

I po feriach ...

  Ferie zimowe w woj. mazowieckim dobiegły końca.  Młodzież z hufca 7-2 w Ostrołęce ferie spędziła  rekreacyjnie i edukacyjnie. Wychowawcy zorganizowali dla uczestników szereg atrakcji,  by umilić wszystkim ten wolny czas.
Uczestnicy mogli skorzystać z zajęć z doradcą zawodowym i wziąć udział w warsztatach motywacyjnych pn.  „Chcę być kimś”. Anna Polewacz – Małkowska    ` – specjalista ds. rozwoju zawodowego przeprowadziła zajęcia na temat sporządzania dokumentów aplikacyjnych, rozmowy kwalifikacyjnej i metodach poszukiwania pracy. Podczas warsztatów uczestnicy HP mieli szansę zweryfikować swoje cele oraz plany na przyszłą karierę zawodową.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się  wyjścia do Aquaparku, gdzie młodzież korzystała z różnych form atrakcji takich jak: zjeżdżalnia, zjazdy w rurze, jacuzzi i sauna. Wielką frajdą była gra w kręgle, podczas której uczestnicy mogli doświadczyć zdrowej rywalizacji. Tego typu zajęcia okazały się  okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w nowych dyscyplinach sportowych, podniosły umiejętności oraz wytrzymałość fizyczną, a także korzystnie wpłynęły na integrację grupy. 
Odbywały się również spotkania w hufcu, gdzie wychowawcy przypomnieli młodzieży o grach planszowych takich jak: biznes po polsku i 5 sekund.    
       Był to czas na pewno dobrze zagospodarowany. Zarówno młodzież jaki i wychowawcy mogli bliżej się poznać, bezpiecznie i zdrowo spędzić wolny czas.
       


DATA PUBLIKACJI: 2019-02-08 » Pozostałe aktualności