Strona główna  >   Lista aktualności   >   Kozienickie ferie

Kozienickie ferie

Wszystko co dobre, szybko się kończy... W ramach akcji „Zima z OHP” społeczność kozienickiej jednostki 7-13 HP realizowała założenia programu rekreacyjno - sportowego dla młodzieży. 
Uczestnicy korzystali z różnych form aktywności przygotowanej przez kadrę wychowawczą. W ofercie znalazły się m.in. wspólne wyjścia na sztuczne lodowisko w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu, turniej strzelecki w klubie „Hamer”, gdzie młodzież ćwiczyła strzelanie z broni pneumatycznej. 
W ramach oferty zajęć młodzież z zapałem rozgrywała mecze w „piłkarzyki”.  Największym jednak zainteresowaniem  cieszyły się wspólne wyprawy na lodowisko, gdzie uczestnicy,  pod okiem wychowawców,  mogli rozwijać swoje umiejętności łyżwiarskie. 
- Wysoka frekwencja na każdych zajęciach nasuwa wniosek, że program spędzania czasu wolnego zaspokoił oczekiwania młodzieży. U nas każdy z uczestników znalazł coś fajnego dla siebie, mogąc tym samym aktywnie realizować swoje zainteresowania – komentowali wychowawcy z 7 – 13 HP.
A młodzież dodawała: - Koniec z beztroskim leniuchowaniem, późniejszym wstawaniem, wolnością od obowiązków. Chociaż śniegu było mało, to atrakcji w hufcu nie brakowało. Mogliśmy się zintegrować i sympatycznie spędzić czas – mówili podopieczni kozienickiej jednostki.


DATA PUBLIKACJI: 2019-02-08 » Pozostałe aktualności