Strona główna  >   Lista aktualności   >   Wyróżnienie dla ciechanowskich "Aktywnych"

Wyróżnienie dla ciechanowskich "Aktywnych"

Aktywni z ciechanowskiego 7-5 ŚHP wzięli udział w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie „Ciechanowski Wolontariat" pn. "100 dobrych uczynków na 100.  lecie Niepodległości".
7 listopada w siedzibie Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO odbył się wernisaż zdjęć i prac wizualizujących  dobre uczynki ...
Celem projektu było udokumentowanie działań charytatywnych w formie zdjęć oraz prac plastycznych. Wśród wyróżnionych  były także dobre uczynki przedstawione przez Klub Aktywnych działający przy 7-5 ŚHP w Ciechanowie.
Otwarcia wystawy dokonała Marzena Lentowszczyk - prezes Stowarzyszenia. W swoim wystąpieniu zaznaczyła, że ideą tego przedsięwzięcia była chęć uczczenia obchodów 100. lecia odzyskania niepodległości w wyjątkowy i niestandardowy sposób. Mówiła, że prace te pokazują,  jak wiele dobrego robimy na co dzień dla siebie nawzajem, a także dla  lokalnej społeczności, dla naszej ojczyzny - dla Polski. W otwarciu wystawy brali udział przedstawiciele Klubu Aktywnych z Barbarą Ropelewską - komendantem hufca oraz Anną Sobiech – wychowawczynią w 7-5 ŚHP. - Po wernisażu zostaliśmy zaproszeni przez reportera TVP Warszawa do udzielenia wywiadu nt. inicjatyw podejmowanych przez uczestników 7-5 ŚHP. Na zakończenie prezes Ciechanowskiego Wolontariatu zaprosiła nas na Galę Wolontariatu, która odbędzie się na początku grudnia – opowiadała Barbara Ropelewska – komendant 7 – 5 ŚHP.


DATA PUBLIKACJI: 2018-11-08 » Pozostałe aktualności