Strona główna  >   Lista aktualności   >   Targi Pracy w Pałacu Kultury i Nauki

Targi Pracy w Pałacu Kultury i Nauki

Już po raz jedenasty  odbyły się jedne z największych w Polsce Targów Pracy i Przedsiębiorczości, których organizatorem był m.in. Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, oraz  Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Na Targach pojawiła się  ogromna ilość pracodawców
z różnych branż m.in. Kancelaria Podatkowa Skłodowscy, Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Straż Miejska m.st. Warszawy, I Oddział ZUS w Warszawie, Sodexo Polska, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o., Regent Warsaw Hotel, CCC, Securitas Polska Sp. z o.o., Aviva, Delikatesy Organic, LS Airport Services S.A., Medicover Senior Sp. z o.o. poszukująca kandydatów na różnorodne stanowiska. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy, która była reprezentowana przez Pośredników Pracy z Młodzieżowego Biura Pracy i Młodzieżowego Centrum Kariery z Warszawskiej Woli. Stoisko OHP cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Pośrednicy pracy przedstawiali szeroką gamę ofert pracy zarówno dla młodzieży uczącej się i studiującej m.in. host, hostessa, pizzero-kasjer, kolporter ulotek, telemarketer, inwentaryzator, doradca ds. telefonicznej obsługi klienta.  Dostępne były również oferty pracy dla osób poszukujących zatrudnienia na pełny etat,  m.in. pomoc kuchenna, pracownik produkcji, magazynier, sprzedawca, pracownik ochrony, doradca klienta, pracownik lotniska, czy pracownik utrzymania czystości. Pracownicy Ochotniczych Hufców Pracy oprócz przedstawienia ofert pracy promowali inne usługi z jakich można skorzystać odwiedzając OHP, a mianowicie - poradnictwo edukacyjne i zawodowe, pomoc w planowaniu kariery zawodowej, giełdy pracy, targi pracy, oraz usługi EURES. Dla odwiedzających stoisko były dostępne ulotki, broszury,  i informatory opisujące działalność OHP i poszczególnych jednostek organizacyjnych.
Wydarzenia stanowiło doskonałą  okazję do spotkanie pracodawców z osobami poszukującymi pracy,  ze strony potencjalnych kandydatów do pracy z kolei to możliwość rozmowy bezpośrednio z pracodawcą, zaprezentowania swojej osoby, i ukazania swoich możliwości i umiejętności. Targom towarzyszyło szereg ciekawych wykładów i prezentacji ekspertów.

DATA PUBLIKACJI: 2018-10-11 » Pozostałe aktualności