Strona główna  >   Lista aktualności   >   Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE Narodowy w Warszawie

Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE Narodowy w Warszawie

26 lipca  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Warszawie wzięło udział w konferencji zorganizowanej przez DND PROJECT dla środowiska projektantów i  specjalistów z branży fire i security oraz prewentystów na PGE Narodowym w Warszawie.
Podczas największej konferencji pożarowej w kraju świętowano 15 lat istnienia Kongresu Pożarnictwa oraz omawiano najważniejsze zagadnienia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. W trakcie konferencji zaprezentowano tematy dotyczące przepisów i wytycznych z zakresu ochrony przeciwpożarowej, strategii ochrony przeciwpożarowej, wentylacji pożarowej i oddymiania, rewitalizacji i bezpieczeństwa pożarowego obiektów zabytkowych, bezpieczeństwa pożarowego dachów, bezpieczeństwa pożarowego hal i magazynów, bezpieczeństwa instalacji procesowych, wymagań, certyfikacji i dyrektywy CPR dla kabli i przewodów elektrycznych oraz światłowodowych w budownictwie, projektowania systemów sygnalizacji pożarowej, certyfikacji kitemark oświetlenia awaryjnego i  systemów wykrywania pożarów alarmów domowych oraz gaśnic.
Poza interesującymi wystąpieniami ekspertów, odbył się także szereg pokazów i paneli z obszaru projektowania, montażu oraz eksploatacji systemów i urządzeń przeciwpożarowych w praktyce.
Specjaliści z CEiPM mieli przyjemność promować działalność MWK OHP i zapraszać do współpracy przedsiębiorców oraz producentów w zakresie zatrudniania osób młodocianych, doradztwa zawodowego oraz szkoleń. Należy podkreślić, że zatrudnienie młodocianych to najbardziej efektywna szansa rozwoju nie tylko dla młodych ludzi, wkraczających na rynek pracy, ale i dla pracodawców, aby zrekrutować i przysposobić do określonego zawodu przyszłych pracowników.

DATA PUBLIKACJI: 2018-07-30 » Pozostałe aktualności