Strona główna  >   Lista aktualności   >   Aktywne wakacje młodzieży

Aktywne wakacje młodzieży

W Punkcie Pośrednictwa Pracy w Węgrowie w okresie wakacyjnym trwają intensywne działania na rzecz młodzieży. Młodzi ludzie odwiedzający to miejsce mogą skorzystać z indywidualnej pomocy pośrednika pracy, który fachowo odpowie na pytania związane z uwarunkowaniami lokalnego i krajowego rynku pracy, podpowie jakie metody poszukiwania pracy warto wykorzystać, oraz jak właściwie przygotować dokumenty aplikacyjne na spotkanie rekrutacyjne i  jak dobrze przygotować się do rozmowy o pracę. Pośrednik pracy PPP Węgrów podczas spotkań indywidualnych stara się także przekonać młodych ludzie, że doświadczenie zawodowe jakie nabędą wykonując określony rodzaj pracy  - nawet krótkoterminowej w okresie wakacyjnym - pozwoli im sprawdzić swoje umiejętności i posiadaną przez nich wiedzę w praktyce, tak , aby w przyszłości łatwiej im było zdecydować, czy chcą pracować w danej branży i zawodzie.
Młodzi ludzie mogą także na bieżąco korzystać z bazy ofert pracy będącej w dyspozycji PPP w Węgrowie oraz  materiałów szkoleniowych będących w dyspozycji jednostki.

Punkt Pośrednictwa Pracy w Węgrowie działa w ramach utrzymania rezultatów projektu „ OHP jako realizator usług rynku pracy”.


DATA PUBLIKACJI: 2018-07-26 » Pozostałe aktualności