Strona główna  >   Lista aktualności   >   Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

9 maja  w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Radomiu został rozegrany Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego.
Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zaproszonych  gości - uczniów i wychowawców z miejscowego Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapeutycznego. Kadrę jednostki ucieszył fakt, że frekwencja uczestników i tym samym ich chęć udziału w tym „sportowym święcie”  była tak duża. Młodzież, z zapałem przystąpiła do zmagań sportowych, licząc na jak najlepsze lokaty, a przecież konkurencja była ogromna. Umiejętności tenisowe zawodników stały na bardzo wysokim poziomie.
Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało  o kolejności rozgrywek. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji dwa stoły, przy których zaangażowano dwóch sędziów, czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz  prezentowaną przez nich postawę fair- play.
W zawodach najlepszy okazał się Karol Chruścicki - OSiW Radom, drugie miejsce Tomasz Gugała - OSiW Radom, trzecie Łukasz Kowalik - MOS Radom.
- Turniej odbył się dzięki pomocy naszych wspaniałych sponsorów, którzy przekazali nam nagrody, medale, słodycze i napoje. Dziękujemy za otwartość i wielkie serce – mówili wychowawcy.

DATA PUBLIKACJI: 2018-05-09 » Pozostałe aktualności