Strona główna  >   Lista aktualności   >   Uroczysta Gala w Siedlcach

Uroczysta Gala w Siedlcach

W dniu 10 września Pani Edyta Ślubowska Dyrektor Centrum Edukacji i Promocji Młodzieży w Siedlcach wzięła udział w uroczystej gali z okazji 65lecia istnienia Towarzystwa Wiedzy Powszechnej oddział w Siedlcach. 

Na zaproszenie do udziału w uroczystych obchodach odpowiedzieli przedstawiciele władz Miasta Siedlce i Gminy Siedlce oraz wielu instytucji. Wśród, śmiało możemy tak powiedzieć, przyjaciół TWP Siedlce znaleźli się reprezentanci instytucji oświaty, rynku pracy, opieki zdrowotnej, uczelni wyższych, stowarzyszeń i fundacji współpracujących  z Towarzystwem w Siedlcach.  

Przybyłych na wydarzenie gości przywitała uroczyście Pani Arletta Borkowska Dyrektor i Wiceprezes zarządu TWP Siedlce wraz Panem Jerzym Żądełkiem Prezesem Zarządu. Pan Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce pogratulował Towarzystwu tak długiego stażu dzielności na siedleckim rynku edukacyjnym i życzył kolejnych sukcesów. 

Przedstawiciele Zarządu TWP Siedlce przedstawili historię swojej instytucji, cele i założenia na najbliższą przyszłość. Określone cele i plany mają znaczenie dla CEiPM Siedlce, które współpracuje z Towarzystwem na mocy podpisanego porozumienia. 

Doceniając działania siedleckiej jednostki MWK OHP Pani Dyrektor CEiPM Siedlce otrzymała pamiątkową, imienną statuetkę z okazji jubileuszu i realizowanej dotychczas współpracy.

Po części oficjalnej goście mogli indywidualnie pogratulować władzom TWP za jubileusz oraz wysłuchali krótkiego recitalu  siedleckiej solistki młodego pokolenia. 

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-13 » Pozostałe aktualności