Strona główna  >   Lista aktualności   >   Na sportowo w Płocku

Na sportowo w Płocku

We wrześniowe przedpołudnie sympatycy biegania z Hufca Pracy 7 -11 w Płocku spróbowali swoich sił w okrągłej, dziesiątej edycji Półmaratonu Dwóch Mostów.

Młodzież przebiegła dystans ok 11 km. Uczestnicy z płockiego Hufca pokonali własne słabości bez przeszkód kończąc bieg - „jesteśmy dumni, że daliśmy radę i z pewnością weźmiemy udział w kolejnej edycji biegu” – komentowała nasza wysportowana młodzież

Start maratonu miał miejsce z ulicy S. Małachowskiego i dalej trasa przebiegała ulicami Płocka przez Most Solidarności i Most Legionów. Celem inicjatywy była popularyzacja i rozpowszechnianie biegania jako zdrowej i prostej formy wypoczynku.

Udział młodzieży w biegu został poprzedzony wyposażeniem naszych sportowców w wiedzę z zakresu bezpiecznej i zdrowej rywalizacji. Tym zadaniem zajęli się nasi wychowawcy.

Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy sportowego ducha rywalizacji !!!

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-13 » Pozostałe aktualności