Strona główna  >   Lista aktualności   >   Uroczyste otwarcie w Grodzisku Mazowieckim

Uroczyste otwarcie w Grodzisku Mazowieckim

Nowa siedziba, nowe możliwości! W dniu 10 września odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Hufca Pracy 7-31 w Grodzisku Mazowieckim. 

W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości reprezentujących lokalne władze i oświatę - Pan Tomasz Krupski Zastępca Burmistrza Grodziska Mazowieckiego,  Pan Andrzej Chojnacki Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 wraz Panią Iwoną Przybytniak Wicedyrektorem ZSTiL, Pan Cezary Skalski Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Książenicach oraz Kierowniczki Kształcenia Praktycznego Pani Iwona Kulikowska z ZSTiL Nr 2  oraz Pani Julita Kaczmarek z ZS Nr 1. Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP, którą reprezentowała Pani Nina Kowalewska Kierownik Zespołu Kształcenia i Wychowania.

Gości przywitała Pani Elżbieta Wiśniewska Komendant Hufca Pracy w Grodzisku Mazowieckim dziękując za przybycie, okazane wsparcie i systematyczną współpracę na rzecz hufcowej młodzieży.

Reprezentujący Miasto Pan Tomasz Krupski Zastępca Burmistrza Grodziska Mazowieckiego gratulował pracowniczkom Hufca pięknej postawy życiowej, która stanowi przykład dla młodych pokoleń. W podniosłych słowach podsumował również profesjonalizm i działalność Hufca, która ma bezpośredni wpływ na rozwój młodych pracowników. Po krótkiej acz wzruszającej przemowie uroczyście przekazał na ręce Pani Komendant pamiątkowy dyplom podpisany przez Pana Grzegorza Benedykcińskiego Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Ciepłych słów i zapewnienia wsparcia nie szczędzili również pozostali goście: Pan Andrzej Chojnacki Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 oraz Pan Cezary Skalski Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Książenicach. Były kwiaty i symboliczne prezenty, które mają zapewnić powodzenie i szczęście w nowej siedzibie – takie jak przekazane przez Pana Dyrektora Cezarego Skalskiego - Godło Polski i zegar, który ma odmierzać wyłącznie dobre, hufcowe chwile. 

Symbolicznego, ale jakże uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie Pani Elżbieta Wiśniewska Komendant Hufca, Pan Tomasz Krupski Zastępca Burmistrza Grodziska Mazowieckiego oraz Pani Nina Kowalewska Kierownik Zespołu Kształcenia i Wychowania MWK OHP.
Po części oficjalnej był czas na rozmowy, snucie planów i wymianę doświadczeń przy eleganckim posiłku stworzonym rękami naszej młodzieży z Hufca. 

Nowa siedziba, nowe możliwości, ale ten sam zapał i poświęcenie dla wykonywanej z pasją pracy kadry grodziskiego Hufca Pracy!
Kadry, która w osobach Pani Elżbiety Wiśniewskiej Komendant Hufca oraz Pani Katarzyny Urbańczyk Starszego Wychowawcy wie, że na pierwszym miejscu jest zawsze młody człowiek, jego dobro i lepsza przyszłość.

Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP życzy samych sukcesów w nowej siedzibie!

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-13 » Pozostałe aktualności