Strona główna  >   Lista aktualności   >   Spotkanie on-line

Spotkanie on-line

Hufiec Pracy 7-36 w Wołominie współpracuje z Akademią Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

W dniu 13 września w Hufcu Pracy w Wołominie odbyło się spotkanie on-line, zorganizowane przez kadrę naukową Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W spotkaniu udział wzięły Panie: dr hab. Danuta Duch-Krzystoszek prof. APS Dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii, dr. Dominika Walczak adiunkt w Instytucie Filozofii i Socjologii oraz Ewa Borkowska Komendant Hufca.

Spotkanie miało charakter roboczy i dotyczyło kwestii organizacyjnych związanych z planowanym do przeprowadzenia badaniem ewaluacyjnym. Badanie działań podejmowanych przez wołomiński Hufiec Pracy służyć ma usprawnieniu i podnoszeniu ich efektywności.
Badaniem zostanie objęta grupa absolwentów z Hufca Pracy 7-36 w Wołominie. Celem wywiadu będzie pozyskanie opinii i wniosków młodzieży, które posłużą kadrze hufca w doskonaleniu działań na rzecz uczestników.

Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy dokłada wszelkich starań aby nasza praca przynosiła spodziewane przez młodzież efekty. Opinia naszych absolwentów ma dla nas w tym zakresie kluczowe znaczenie.

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-13 » Pozostałe aktualności