Strona główna  >   Lista aktualności   >   Klub Absolwentów w Warszawie

Klub Absolwentów w Warszawie

Hufiec Pracy 7-4 w Warszawie regularnie organizuje spotkania dla swoich absolwentów. W ramach Klubu tym razem młodzież miała okazję do spotkania w kręgielni i długich rozmów przy późniejszym, wspólnym posiłku.

Kręgle to sport dla każdego – niezależnie od wieku, wzrostu, czy płci. Stanowi świetną rozrywkę dla zawodowców i początkujących – nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań i można go uprawiać o każdej porze roku.  Faworytami spotkania okazali się Damian i Mateusz, którzy przewagą punktów wygrali grę w kręgle. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że sport w grupie „lepiej smakuje i bardziej motywuje”. 

Po zakończeniu wspólnej z Ochotniczymi Hufcami Pracy drogi bieżące sprawy naszej młodzieży nadal są bliskie sercom naszej kadry. Nadal jesteście członkami naszej społeczności, nadal mamy dla Was czas i chętnie organizujemy takie jak te spotkania: „chcemy mieć kontakt z naszymi uczniami zawsze - jak skończą szkołę, założą rodzinę, pójdą do pierwszej pracy. Chcemy cieszyć się ich sukcesami zarówno tymi małymi jak i wielkimi. Chcemy pomagać w podejmowaniu trudnych decyzji” – mówią wychowawcy z 7-4 HP. 

Było wesoło, atrakcyjnie i razem - bo to najważniejsza wartość jaką niosą takie spotkania.

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-13 » Pozostałe aktualności