Strona główna  >   Lista aktualności   >   Aktywna współpraca w Pruszkowie

Aktywna współpraca w Pruszkowie

Początek roku szkolnego to czas wzmożonej pracy wszystkich jednostek Ochotniczych Hufców Pracy. Zlokalizowane w obszarze aglomeracji warszawskiej jednostki OHP skutecznie i w sposób ciągły wspierają się w pracy na rzecz młodzieży.

Wzajemna współpraca, rekrutacja, wsparcie i nakreślenie kierunków działań na nowy rok szkolny 2021/2022 były głównymi tematami spotkania, które odbyło się w dniu 6 września siedzibie pruszkowskiego Hufca Pracy. 

W spotkaniu udział wzięły Panie Bożena Sochacka Komendant Hufca Pracy 7-26 w Pruszkowie oraz Urszula Szopa–Mokhtari Pośrednik Pracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Warszawie.

Świadomość skutków wynikających dla naszych uczestników z trwającej pandemii bezpośrednio przełożyły się na podjęcie w trakcie spotkania decyzji o zintensyfikowaniu działań nakierowanych na ich wsparcie zawodowe. Obostrzenia związane z zagrożeniem zarażenia się wirusem COVID-19 spowodowały, że nie odbywały się zajęcia praktyczne i zdecydowanie obecnie w reżimie sanitarnym należy nadrabiać z młodzieżą te zaległości.

Przypominamy, że rekrutacja do OHP trwa. Pod tym linkiem znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje i formularze rekrutacyjne:  http://www.mazowiecka.ohp.pl/strona.php/214_rekrutacja.html

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-09 » Pozostałe aktualności