Strona główna  >   Lista aktualności   >   Promocja CEiPM w Ostrołęce na pożegnanie wakacji

Promocja CEiPM w Ostrołęce na pożegnanie wakacji

Rodzinny Festyn „szczepimy się z KGW – pożegnanie wakacji”, który odbył się w niedzielę 29 sierpnia w miejscowości Kaczka, był znakomitą okazją do promocji działalności Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce.

W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy gminy Goworowo, którzy mieli okazję poznać wszelkie możliwości wsparcia, jakie Ochotnicze Hufce Pracy oferują młodzieży pod względem zawodowym i wychowawczo – opiekuńczym. 
Każda osoba odwiedzająca stoisko Ochotniczych Hufców Pracy miała możliwość skorzystania z informacji zawodowej świadczonej przez doradcę zawodowego oraz umówienia się na poradę indywidualną w OHP. 
W trakcie rozmów podkreślano korzyści jakie niesie ze sobą uczestnictwo w OHP oraz zwracano szczególną uwagę na usługi jakie świadczymy, w tym edukację, doradztwo i praktyki zawodowe, a w ośrodkach stacjonarnych także zakwaterowanie i wyżywienie dla młodzieży.

Szczepimy się z KGW to Program dla Kół Gospodyń Wiejskich umożliwiający między innymi organizację lokalnych festynów. Program ten jest częścią Narodowego Programu Szczepień i służy promowaniu szczepień przeciw COVID-19 w Polsce. Zgodnie z myślą przewodnią wydarzenia można było nie tylko skorzystać z mobilnego punktu szczepień i przyjąć jednodawkowy preparat przeciw COVID-19, ale również skorzystać z punktu Narodowego Spisu Powszechnego. 

Nie zapomniano oczywiście o najmłodszych uczestnikach imprezy, dla których organizatorzy przygotowali wiele atrakcji takich jak chociażby zabawy i gry prowadzone przez animatorki,  spotkanie postaciami z popularnych i uwielbianych przez dzieci bajek oraz możliwość obejrzenia wozu strażackiego i policyjnego.


DATA PUBLIKACJI: 2021-08-31 » Pozostałe aktualności