Strona główna  >   Lista aktualności   >   Adrenalina i … relaks

Adrenalina i … relaks

11 czerwca, w ramach realizacji założeń programu kulturalno – oświatowego pt. „Sztuka przetrwania”,  wychowawcy z 7 - 2 OSiW w Jaciążku zorganizowali dla swoich podopiecznych wyjazd do parku linowego „Gibon” w Przasnyszu.
W unikalnym parku przygody, w ramach sportowej integracji młodzież poznawała trudy pokonywania wszystkich „nadrzewnych niespodzianek” – mostków, siatek, kładek i drewnianych platform zawieszonych na stalowych linach. 
Uczestnicy po odbyciu odpowiedniego szkolenia mieli możliwość spróbowania własnych sił na dość trudnych szlakach survivalowych. Młodzi ludzie odważyli się pokonać nawet dwa szlaki – zielony, usytuowany na wysokości czterech metrów oraz czerwony znajdujący się aż osiem metrów nad ziemią. Przy okazji młodzież uczyła się technik utrzymania równowagi, odpowiedzialności i opanowania, ale przede wszystkim pokonywała własne słabości. 
- Relaks z dozą adrenaliny. Trochę strachu, ale daliśmy radę, dopingowaliśmy się wzajemnie. A ile było przy tym dobrej zabawy - mówili uczestnicy. 


DATA PUBLIKACJI: 2021-06-11 » Pozostałe aktualności