Strona główna  >   Lista aktualności   >   Lato, lato …

Lato, lato …

W ramach akcji „Lato z OHP”, kadra wychowawcza z Rabsztyńskiej zorganizowała dla swojej młodzieży wycieczkę nad Jezioro Zegrzyńskie …
Aktywny wypoczynek i związane z nim piękne wspomnienia, to główne uroki wakacji, toteż taki wypad był dla wszystkich wielką frajdą. 
- Decyzja o wyjeździe była podjęta spontanicznie, otworzyliśmy się po prostu na potrzeby grupy uczestników. Zalew Zegrzyński jest przecież jednym z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców Warszawy, a upalne dni, gorący piasek i woda to raj dla spragnionej letnich niespodzianek młodzieży. To była też okazja do praktycznych oddziaływań wychowawczych na rzecz podniesienia świadomości i bezpieczeństwa w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z wodą, podróżą, wypoczynkiem – mówili wychowawcy z Rabsztyńskiej.
Uczestnicy dopisali, niektórym nawet towarzyszyło młodsze rodzeństwo. Na rozgrzany piasek idealnie pasowały zabrane ze sobą koce, ręczniki plażowe, na których wszyscy mogli wygodnie cieszyć się słońcem. Ponadto, na kąpielisku młodzież mogła skorzystać również z oferty wypożyczalni sprzętu sportowego, bowiem infrastruktura również wokół akwenu świetnie dobrze nadaje się do uprawiania wszelkich aktywności…To była dobra zabawa, duża dawka wrażeń i śmiechu.
Wycieczka upłynęła w miłej atmosferze. Wieczorem, cali, zdrowi, opaleni i we wspaniałym nastroju uczestnicy wrócili do swoich domów.
- Po takim wyjeździe można inaczej spojrzeć na codzienność, praca nabierze barw, zaś monotonia zostanie przełamana i będzie można mierzyć się z każdym dniem będąc pełnym energii. Te kilka godzin z dala od miejskiego zgiełku pozwoliły nam zapomnieć o całym świecie  – cieszyli się uczestnicy. 


DATA PUBLIKACJI: 2020-07-05 » Pozostałe aktualności