Strona główna  >   Lista aktualności   >   Podąża za swoją pasją

Podąża za swoją pasją

Chcesz wiedzieć kim jesteś? Nie pytaj. Działaj. Działanie cię określi i ustali. Z działania swojego się dowiesz. 
                                                                 (W. Gombrowicz, Dzienniki)

Tegoroczna absolwentka mławskiej jednostki w zawodzie fotograf dawno odkryła, że „dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień…”
To fotografia… , która dla niej jest swoistą wypowiedzią, wszak jednym zdjęciem można więcej przekazać niż tysiącem słów… Jest próbą pokazania subtelnego piękna otaczającego nas świata. 
Wzięła udział w wojewódzkim konkursie pt. „Mój zawód – moja przyszłość”. Komisja konkursowa przyznała uczestniczce za wykonane prace drugie miejsce i nagrodę rzeczową. To powód do dumy i radość z docenienia wkładu pracy oraz umiejętności zastosowania wiedzy - zdobytej podczas nauki w zakładzie pracy – w praktyce.
To nie pierwszy i nie ostatni konkurs, w jakim tegoroczna uczestniczka wzięła udział, ponieważ fotografia to jej pasja, a już niedługo także zawód. Droga jaką się kieruje, to dobry przykład dla wszystkich,  to podążanie za swoją pasją, bo – jak mówił - Henri Cartier-Bresson -  „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości…”


DATA PUBLIKACJI: 2020-06-19 » Pozostałe aktualności