Strona główna  >   Lista aktualności   >   REKRUTACJA DO OHP NA ROK SZKOLNY 2020/2021

REKRUTACJA DO OHP NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP prowadzi nabór młodzieży w wieku 15-18 lat do jednostek organizacyjnych OHP na rok szkolny 2020/2021.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie uzupełniania wykształcenia i zdobycia zawodu w jednej z trzech podstawowych form (klasa VII i VIII szkoły podstawowej z oddziałami przysposabiającymi do pracy, szkoły branżowej I stopnia oraz rzemieślniczej nauki zawodu), a także warunkami przyjęcia.
Współpracujemy ze szkołami niepublicznymi i publicznymi oraz z pracodawcami z renomowanych zakładów regionu. Nauka jest bezpłatna!
Jednostki OHP w Jaciążku i Radomiu zapewniają bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w internatach w czasie pobytu i nauki w OHP.
Wszyscy uczestnicy OHP uzupełniają wykształcenie i zdobywają kwalifikacje zawodowe, a jako młodociani pracownicy otrzymują wynagrodzenie za pracę.
 
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji udzielane są w każdej z jednostek Mazowieckiej  Wojewódzkiej Komendy OHP.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Ochotniczych Hufcach Pracy i skorzystaniem ze wsparcia w zakresie uzupełnienia wykształcenia i nauki zawodu prosimy o kontakt z właściwą jednostką OHP.
  
OHP - TWOJA DROGA DO KARIERY
ZOSTAŃ SPECJALISTĄ – Możesz liczyć na wsparcie doradcy zawodowego, który zbada Twoje predyspozycje i pomoże wybrać kierunek kształcenia. 
Ogólną orientację oo zawodach możesz odnaleźć również w informatorze o zawodach szkolnictwa zawodowego:

WIEDZA PRAKTYCZNA – skupiamy się na wiedzy praktycznej i Twoich predyspozycjach. Pomagamy ukończyć szkołę podstawową i branżową I stopnia.
MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA Z WYŻYWIENIEM – Dajemy możliwość zakwaterowania i wyżywienia w naszych ośrodkach stacjonarnych w Jaciążku i Radomiu.
DOŚWIADCZONA KADRA PEDAGOGICZNA – Nasza doświadczona kadra pedagogiczna będzie Ci towarzyszyć na drodze rozwoju osobistego i zawodowego przez cały okres nauki.
 
Wejdź na www.droga.dokariery.pl  - „strefa rekrutacji” pod adresem: https://dokariery.pl/rekrutacja


DATA PUBLIKACJI: 2020-09-22 » Pozostałe aktualności