Strona główna  >   Lista aktualności   >   Andrzejki w Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc”

Andrzejki w Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc”

Uczestniczki z Klubu Aktywnych płockiej jednostki 7-11 HP, w andrzejkowy wieczór odwiedziły mieszkańców miejscowego Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc”.

Wolontariuszki  pomogły w zorganizowaniu okolicznościowej zabawy - pomogły opiekunom domu w aranżacji wystroju sali, ustaleniu programu imprezy oraz przeprowadzeniu tradycyjnych wróżb andrzejkowych. A wszystko po to, by wiernie oddać klimat magicznego wieczoru... Dziewczęta przygotowały odpowiednie stroje i zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Wolontariuszki doskonale odnalazły się w roli prowadzących imprezę i zrobiły to naprawdę wyjątkowo, świadczyły o tym gorące brawa i uśmiech na twarzach mieszkańców domu. Młodzież wzbogaciła nieco tradycyjne zabawy. Lanie woskiem, karaoke wspólne tańce.

- Ten wieczór pełen dobrych emocji i wzruszeń na długo zostanie w naszej pamięci- opowiadały dziewczyny, które podczas tych radosnych chwil bardzo troskliwie zajmowały się swoimi przyjaciółmi...DATA PUBLIKACJI: 2019-12-01 » Pozostałe aktualności