Strona główna  >   Lista aktualności   >   Inauguracja roku szkoleniowego

Inauguracja roku szkoleniowego

3 września w 7-02 OSiW w Jaciążku odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkoleniowego 2019/2020.
Galę uświetnili swoją obecnością przedstawiciele kadry kierowniczej Wojewódzkiej Komendy OHP, wychowawcy i bohaterowie spotkania - młodzież.
Ponieważ data 1 września wiąże się także z tragiczną dla naszego narodu rocznicą wybuchu II wojny światowej, uczestnicy uroczystości oddali hołd wszystkim walczącym o wolną Polskę. 
-  Jest to wyjątkowy dzień.  Niech nowy rok szkolny przyniesie wam same sukcesy, a nauka zawsze będzie źródłem satysfakcji. Życzymy dobrych ocen i radości związanej ze zdobywaniem wiedzy. Przed wami nowe wyzwania i zapewniamy, że nauczyciele i wychowawcy zawsze będą służyć wam swoją pomocą i wsparciem – mówiła   dyrektor szkoły - Lucyna Załęska.
Równie serdeczne słowa skierował także Wiesław Leszko - Mazowiecki Wojewódzki Komendant OHP.
- Życzę jak najlepszych wyników w nauce, aby osiągnięte umiejętności życiowe były dla Was drogowskazem i solidnym fundamentem do budowania Waszej przyszłości. Kadrze pedagogicznej życzę mnóstwo pozytywnej energii, cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych sobie celów oraz zadowolenia z wykonywanej pracy… - mówił Komendant OHP.
Po wielu ciepłych słowach skierowanych do wychowawców i młodzieży, uczestnicy udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, a potem do poszczególnych pracowni praktycznej nauki zawodu, aby zapoznać się z ofertą szkoleniową przygotowaną przez instruktorów. Następnie młodzież spotkała się z kadrą wychowawczą internatu, która zapoznała uczestników z prawami i obowiązkami mieszkańca internatu i uczestnika.


DATA PUBLIKACJI: 2019-09-04 » Pozostałe aktualności