Strona główna  >   Lista aktualności   >   Kreatywna niedziela

Kreatywna niedziela

Kadra wychowawcza Mazowieckiej WK OHP pomagała w przygotowaniu pikniku rodzinnego promującego rządowy program „Rodzina 500+”, który odbył się 25 sierpnia w podwarszawskim Sulejówku.
Przedsięwzięcie uświetnili swoją obecnością m.in.: Bożena Borys- Szopa, minister MRPiPS, posłanka na Sejm RP Teresa Wargocka, I wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, burmistrz miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa oraz Mazowiecki Wojewódzki Komendant OHP Wiesław Leszko
Było wesoło i kolorowo. Na gości, którzy odwiedzili „strefę” czekało wiele zabaw edukacyjnych i artystycznych zaproponowanych przez kadrę wychowawczą z warszawskich jednostek: 7 – 9, 7 – 22, 7 – 28, 7 – 32 i 7 – 6 HP.
Dzieci mogły wykonywać, zaprojektowaną przez siebie, biżuterię, a także „rzeźbić” w modelinie. Popularność zdobyły również kreatywne zabawy plastyczne i artystyczne, w szczególności skręcanie tzw. gniotków czy malowanie buziek. Ale najwięcej   radości i świetnej zabawy sprawiły wszystkim samodzielnie „dmuchane” - małe i duże, różnobarwne bańki mydlane …
Całość przygotowanych atrakcji dobrze wkomponowała się w panującą atmosferę spotkania i była dopełnieniem zabaw dzieci na placu przygotowanym przez pracowników Urzędu Miasta.

Czytaj /oglądaj więcej na Facebooku Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


DATA PUBLIKACJI: 2019-08-25 » Pozostałe aktualności