Strona główna  >   Lista aktualności   >   Chcą się uczyć…

Chcą się uczyć…


W HP 7-35 w Płońsku - w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” - rozpoczęła się realizacja kursów zawodowych, mających na celu poszerzenie wiedzy, umiejętności oraz dodatkowych kwalifikacji osób chcących zdobyć atrakcyjny na rynku pracy zawód.
- W dzisiejszych czasach należy się szkolić, doszkalać, podnosić kwalifikacje, rozwijać umiejętności w każdej dziedzinie. Nigdy nie wiadomo co się przyda. Osoby, które marzą o atrakcyjnej pracy i chcą zapewnić sobie dobrą przyszłość, muszą ją budować krok po kroku inwestując w siebie i w swój rozwój – opowiadali beneficjenci projektu.
 W Płońsku uczestnicy szkolą się w zawodach: magazynier z obsługą wózka widłowego i programu WF- MAG oraz   kosmetyczka z elementami wizażu i pielęgnacji paznokci.
 Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Szkolenia zostały dobrane w taki sposób, aby uczestnicy po ich zakończeniu uzyskali jak największe szanse na znalezienie zatrudnienia.
W trakcie realizowania kursów wszyscy zainteresowani otrzymali niezbędne materiały do nauki, harmonogramy zajęć z podziałem na wykłady i ćwiczenia.
Udział w szkoleniach pozwoli beneficjentom na pewny start zawodowy, tym bardziej, że po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu zawodowego - zostaną oni skierowani do odbycia trzymiesięcznych staży zawodowych.

DATA PUBLIKACJI: 2019-08-13 » Pozostałe aktualności