Strona główna  >   Lista aktualności   >   „Wesołe szaleństwo…”

„Wesołe szaleństwo…”

Wychowankowie 7-11 HP - w ramach akcji „Lato z OHP” -    wzięli udział w imprezie sportowo-rekreacyjnej pn. „Wesołe szaleństwo w Parku Trampolinowym w Płocku” oraz skorzystali z możliwości wyjścia na jedną z płockich pływalni.
Do wspólnej wakacyjnej zabawy kadra wychowawcza zaprosiła również młodzież z miejscowego Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego, z którym  płocka jednostka  współpracuje m. in.  w ramach działań kulturalno- oświatowych.
W Parku Trampolinowym Adrenalina   czekało wiele atrakcji, takich jak: arena z trampolinami, które dały wiele różnych możliwości, niemalże akrobatycznych  ćwiczeń, skośne batuty na ścianach, street jump, czyli pas do nauki kombinacji trików, strefa kosza czy  basen z gąbkami.
- I to był nasz sposób na wspólne, alternatywne spędzenie czasu wolnego,  niezapomnianą rozrywkę, połączoną z dużą aktywność fizyczną – mówili wychowawcy.
Zajęcia  rozpoczęły się od zapoznania uczestników z zasadami bhp w Parku Trampolinowym.
- Skakanie na trampolinach, to nie tylko wysiłek fizyczny, ale również świetna zabawa i duża dawka pozytywnej energii - podsumowali wszyscy uczestnicy imprezy. Uczestnicy również nie marnowali czasu na basenie. Dużą frajdę sprawiało im organizowanie sobie wyścigów wodnych i gra w piłkę wodną.  Korzystali ze zjeżdżalni, masaży wodnych i innych relaksacyjnych atrakcji…
Wakacyjne spotkania były także okazją do przekazania młodzieży zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, dały szansę na regenerację sił, a przede wszystkim zintegrowały podopiecznych płockiej jednostki z młodymi ludźmi ze środowiska  lokalnego …


DATA PUBLIKACJI: 2019-07-03 » Pozostałe aktualności