Strona główna  >   Lista aktualności   >   Z motoryzacją za pan brat

Z motoryzacją za pan brat

Fani motoryzacji i szaleństw na torze mieli możliwość w ostatni weekend spotkać się w Płocku, gdzie odbyła się jedyna w Polsce runda zawodów  Drift Masters European Championship.
Wśród widzów znalazła się grupa uczestników z płockiego hufca 7-11. Pasjonaci mogli zwiedzić park maszyn, gdzie umiejscowione były  driftowozy wszystkich uczestników. Młodzież miała okazję nie tylko podziwiać auta i przyjrzeć się z bliska pracy mechaników, lecz także porozmawiać z kierowcami, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy wziąć autograf.
Emocje towarzyszyły do końca, w finale udział wzięło11 Polaków. To m.in. Paweł Trela, Adam Zalewski, Jakub Przygoński, Paweł Borkowski, Paweł Korpuliński, Dawid Karkosik, Grzegorz Hypki, wśród kierowców oczywiście płocczanin Piotr Więcek.
Na torze na stadionie im. Kazimierza Górskiego niekwestionowanym liderem okazał się Paweł Borkowski, który w finale pokonał Piotra Więcka.
- Drift w Płocku to ...  kwintesencja szaleństwa i ekscytujące przejazdy w tunelu betonowych ścian – komentowali uczestnicy z  płockiej jednostki.


DATA PUBLIKACJI: 2019-07-01 » Pozostałe aktualności