Strona główna  >   Lista aktualności   >   Uroczyście w Płocku

Uroczyście w Płocku

Społeczność płockiej jednostki 7-11HP wzięła udział w uroczystym  zakończeniu roku szkolnego, które odbyło się w Zespole Szkół Usług i Przedsiębiorczości.
Młodzież z dumą odbierała świadectwa szkolne. Towarzyszyła jej radość i szczery uśmiech na ustach.
Nie zabrakło także  chwil pełnych wzruszeń i refleksji. Bowiem po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, grono pedagogiczne ZSUiP  oraz kadra Hufca Pracy w Płocku i uczniowie klas III zasadniczej szkoły zawodowej spotkali się w tym składzie. Po odśpiewaniu hymnu Polski, głos zabrał dyrektor Henryk Cichecki, który dokonał podsumowania pracy w roku szkolnym. Wielu uczniów zmagało się z trudnościami i wyzwaniami, jednakże przy pomocy i życzliwości grona pedagogicznego oraz kadry wychowawczej płockiej jednostki udało się osiągnąć lepsze wyniki w edukacji szkolnej. Następnie pan dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyli  kolejno świadectwa oraz nagrodzili tych uczniów, którzy po 10 miesiącach ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie, zdobywając wysokie wyniki w nauce, frekwencji i w zachowaniu. Uczniowie za wsparcie i trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży odwdzięczyli się swoim wychowawcą kwiatami.

Zakończenie roku szkolnego uświetnił na koniec występ muzyczno-teatralny wychowanków z koła teatralnego. W atmosferze nadziei na dobrą przyszłość kadra wychowawcza z płockiego hufca pożegnała się ze swoimi podopiecznymi w klasach szkoły, gdzie padło wiele ciepłych i miłych słów do młodzieży. Wychowawcy podziękowali szczególnie za aktywny udział w życiu jednostki, pomysłowość, zaangażowanie,  za udział w licznych inicjatywach oraz życzyli swoim podopiecznym radosnych i bezpiecznych wakacji.

DATA PUBLIKACJI: 2019-06-24 » Pozostałe aktualności