Strona główna  >   Lista aktualności   >   Egzaminy czas zacząć...

Egzaminy czas zacząć...

Coś się kończy, coś zaczyna... Nadszedł czas na podsumowania i potwierdzenie zdobytej wiedzy i  umiejętności.
18 czerwca,   punktualnie o godzinie 10:00 i 12.00, tysiące uczniów z całego kraju przystąpiły do pisemnego egzaminu weryfikującego kwalifikacje zawodowe. Nie inaczej stało się z uczestnikami mokotowskiego hufca OHP nr 7-28. Pomimo zdenerwowania wychowankowie hufca przybyli w pełni zmobilizowani. Motywującą presję na egzaminach wywierała świadomość, że wynik pozytywny daje dokument umożliwiający lepszy start w dorosłe życie. Nic dziwnego, że młodzież pomimo zdenerwowania trudnego do ukrycia, odważnie i z zapałem rozwiązywała zadania testowe. Warto zauważyć, że niektórzy uczestnicy arkusze egzaminacyjne oddali przed czasem. Taka postawa budziła satysfakcję, a wręcz dumę u wychowanków, bowiem dowodziła skuteczności ich pracy pedagogicznej.
A tak zwyczajne i po ludzku kadra HP 7-28 gorąco kibicowała swym wychowankom, życząc im siły, wytrwałości i niezłomnej wiary we własne możliwości, bo trudno nie zżyć się z młodzieżą, której poświęciło się parę lat wytężonej pracy.
A za rok kolejni uczestnicy postarają się potwierdzić swoje kwalifikacje. I podobnie, jak dla tegorocznych absolwentów dla większości będzie to pierwszy w życiu tak poważny egzamin. Zapewne nie ostatni, trzymajmy więc za nich kciuki.
Powodzenia !!


DATA PUBLIKACJI: 2019-06-19 » Pozostałe aktualności