Strona główna  >   Lista aktualności   >   Ciechanowski „mundial”

Ciechanowski „mundial”

10 czerwca, na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie, odbył się turniej piłki nożnej finalizujący realizację autorskiego programu pn.  ,,Ruch to zdrowie” ...
W rozgrywkach wzięły udział cztery teamy miłośników futbolu wyselekcjonowanych spośród uczniów miejscowej szkoły i uczestników ze Środowiskowego Hufca Pracy. Zarówno placówka oświatowa, jak i jednostka wychowawczo - opiekuńcza reprezentowana była przez dwie „jedenastki”
Drużyny rozgrywały turniejowe mecze w systemie „każdy z każdym”. W opinii głównego sędziego zawodów był to najbardziej obiektywny sposób na wyłonienie najlepszej drużyny i najbardziej skutecznego zawodnika, a także pozwalający wszystkim uczestnikom wielokrotnie zaprezentować i sprawdzić swoje umiejętności. Rozgrywki stały na wysokim poziomie technicznym, a zawodnicy wykazywali się dobrą grą i dużą wytrzymałością fizyczną. Mimo rosnących emocji, rywalizacja przebiegała w duchu sportowej rywalizacji, a każdy zawodnik „dawał z siebie wszystko”.
Najlepszym  okazał się team z Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie. Drugie, zaszczytne miejsce zdobyła również reprezentacja szkolna. „Brązem” uhonorowana została drużyna z 7 – 5 ŚHP.
Królem strzelców oraz najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Goździewski, bramkarzem Wojciech Kacprzak, który popisywał się wspaniałymi interwencjami. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. 
Turniej ten był wspaniałą okazją do integracji uczestników z uczniami z innych szkól oraz promocją działalności ŚHP w środowisku lokalnym.
 

DATA PUBLIKACJI: 2019-06-11 » Pozostałe aktualności